Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Jelgavas Ledus Sporta skola
,
U-13
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.04.2019
2
U-13
Group A
07:00
Jelgava
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Black
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Tordon Black
0
-
8
18
U-13
Group A
14:30
Jelgava
tmp
Jokerit - 2
Jelgavas Ledus Sporta skola
Jokerit - 2 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
7
-
0
20.04.2019
0
U-13
Group N
00:00
tmp
HCT Young Lions
Jelgavas Ledus Sporta skola
HCT Young Lions vs Jelgavas Ledus Sporta skola
1
-
0
42
U-13
Group A
10:45
Volvo A
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
HCT Young Lions
Jelgavas Ledus Sporta skola vs HCT Young Lions
0
-
1
56
U-13
Group N
17:00
Volvo A
tmp
HJK White
Jelgavas Ledus Sporta skola
HJK White vs Jelgavas Ledus Sporta skola
7
-
0
21.04.2019
68
U-13
Group N
07:15
Akropole
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Valerenga IF
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Valerenga IF
4
-
3
87
25/32 place
U-13
14:45
Kurbads
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Team Hockey Talents
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Team Hockey Talents
0
-
3
99
29/32 place
U-13
18:30
Kurbads
tmp
Valerenga IF
Jelgavas Ledus Sporta skola
Valerenga IF vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
6
22.04.2019
115
29th place
U-13
09:30
Volvo B
tmp
Diskos D2 - 06 Red
Jelgavas Ledus Sporta skola
Diskos D2 - 06 Red vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad