Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Jelgavas Ledus Sporta skola
,
U-13
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2019
2
U-13
Group A
07:00
Jelgava
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Black
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Tordon Black
0
-
8
18
U-13
Group A
14:30
Jelgava
tmp
Jokerit - 2
Jelgavas Ledus Sporta skola
Jokerit - 2 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
7
-
0
20.4.2019
0
U-13
Group N
00:00
tmp
HCT Young Lions
Jelgavas Ledus Sporta skola
HCT Young Lions vs Jelgavas Ledus Sporta skola
1
-
0
42
U-13
Group A
10:45
Volvo A
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
HCT Young Lions
Jelgavas Ledus Sporta skola vs HCT Young Lions
0
-
1
56
U-13
Group N
17:00
Volvo A
tmp
HJK White
Jelgavas Ledus Sporta skola
HJK White vs Jelgavas Ledus Sporta skola
7
-
0
21.4.2019
68
U-13
Group N
07:15
Akropole
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Valerenga IF
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Valerenga IF
4
-
3
87
25/32 place
U-13
14:45
Kurbads
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Team Hockey Talents
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Team Hockey Talents
0
-
3
99
29/32 place
U-13
18:30
Kurbads
tmp
Valerenga IF
Jelgavas Ledus Sporta skola
Valerenga IF vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
6
22.4.2019
115
29th place
U-13
09:30
Volvo B
tmp
Diskos D2 - 06 Red
Jelgavas Ledus Sporta skola
Diskos D2 - 06 Red vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad