Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
HMS Slovakia 2006
,
U-13
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2019
3
U-13
Group D
08:15
Ozo
tmp
Diskos D2 - 06 Red
HMS Slovakia 2006
Diskos D2 - 06 Red vs HMS Slovakia 2006
1
-
7
17
U-13
Group D
14:30
Ozo
tmp
HMS Slovakia 2006
CPH Panthers
HMS Slovakia 2006 vs CPH Panthers
4
-
3
20.4.2019
0
U-13
Group K
00:00
tmp
HMS Slovakia 2006
Pardaugava
HMS Slovakia 2006 vs Pardaugava
4
-
1
35
U-13
Group D
07:15
Volvo B
tmp
HMS Slovakia 2006
Pardaugava
HMS Slovakia 2006 vs Pardaugava
4
-
1
52
U-13
Group K
14:45
Volvo B
tmp
HMS Slovakia 2006
Future Star
HMS Slovakia 2006 vs Future Star
4
-
3
21.4.2019
70
U-13
Group K
08:30
Ozo
tmp
Sdusshor 2006
HMS Slovakia 2006
Sdusshor 2006 vs HMS Slovakia 2006
1
-
2
90
1/4 final
U-13
16:00
Ozo
tmp
HMS Slovakia 2006
Ogre Juniors
HMS Slovakia 2006 vs Ogre Juniors
0
-
1
22.4.2019
114
5/8 place
U-13
08:30
Volvo A
tmp
HMS Slovakia 2006
Sdusshor 2006
HMS Slovakia 2006 vs Sdusshor 2006
2
-
4
120
7th place
U-13
13:30
Volvo A
tmp
HMS Slovakia 2006
Gelezinis Vilkas
HMS Slovakia 2006 vs Gelezinis Vilkas
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad