Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Kremenchuk - 2006
,
U-13
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2019
7
U-13
Group G
09:30
Kurbads
tmp
Kremenchuk - 2006
Jokerit - 1
Kremenchuk - 2006 vs Jokerit - 1
2
-
2
22
U-13
Group G
16:15
Kurbads
tmp
HS Riga
Kremenchuk - 2006
HS Riga vs Kremenchuk - 2006
8
-
2
20.4.2019
0
U-13
Group R
00:00
tmp
Kremenchuk - 2006
Geneve - Servette HC
Kremenchuk - 2006 vs Geneve - Servette HC
2
-
1
45
U-13
Group G
12:00
Volvo A
tmp
Geneve - Servette HC
Kremenchuk - 2006
Geneve - Servette HC vs Kremenchuk - 2006
1
-
2
61
U-13
Group R
18:30
Volvo B
tmp
Kremenchuk - 2006
Team Hockey Talents
Kremenchuk - 2006 vs Team Hockey Talents
2
-
1
21.4.2019
77
U-13
Group R
10:45
Akropole
tmp
Kremenchuk - 2006
Karhu - Kissat Bears
Kremenchuk - 2006 vs Karhu - Kissat Bears
5
-
4
91
17/24 place
U-13
16:00
Kurbads
tmp
Kremenchuk - 2006
HCT Young Lions
Kremenchuk - 2006 vs HCT Young Lions
1
-
2
22.4.2019
113
21/24 place
U-13
08:15
Inbox
tmp
Kremenchuk - 2006
HJK White
Kremenchuk - 2006 vs HJK White
5
-
3
122
21st place
U-13
13:15
Inbox
tmp
Kremenchuk - 2006
CPH Panthers
Kremenchuk - 2006 vs CPH Panthers
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad