Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Tukums
,
U-12 AA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.03.2019
5
U-12 AA
Group B
09:30
Volvo A
tmp
Tukums
Mogo 07
Tukums vs Mogo 07
2
-
3
15
U-12 AA
Group B
15:45
Volvo A
tmp
Diskos Yellow Stars
Tukums
Diskos Yellow Stars vs Tukums
3
-
0
21
U-12 AA
Group B
19:30
Volvo A
tmp
SC Minsk 2008
Tukums
SC Minsk 2008 vs Tukums
2
-
4
30.03.2019
0
U-12 AA
Group G
00:00
tmp
Tukums
SC Minsk 2008
Tukums vs SC Minsk 2008
4
-
2
27
U-12 AA
Group G
08:15
Inbox
tmp
Tukums
Wolf P07 Black
Tukums vs Wolf P07 Black
2
-
1
35
U-12 AA
Group G
13:15
Inbox
tmp
Tukums
Jurmalas SS
Tukums vs Jurmalas SS
5
-
2
31.03.2019
43
9/12 place
U-12 AA
09:30
Jelgava
tmp
Tukums
Wolf P07 Orange
Tukums vs Wolf P07 Orange
3
-
4
55
11th place
U-12 AA
17:00
Inbox
tmp
Tukums
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tukums vs Jelgavas Ledus Sporta skola
0
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad