Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Wolf P07 Black
,
U-12 AA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.03.2019
3
U-12 AA
Group A
08:15
Volvo A
tmp
HS Marupe
Wolf P07 Black
HS Marupe vs Wolf P07 Black
10
-
0
9
U-12 AA
Group A
12:00
Volvo A
tmp
Jurmalas SS
Wolf P07 Black
Jurmalas SS vs Wolf P07 Black
3
-
1
17
U-12 AA
Group A
17:00
Volvo A
tmp
Wolf P07 Black
Pardaugava 07
Wolf P07 Black vs Pardaugava 07
0
-
7
30.03.2019
0
U-12 AA
Group G
00:00
tmp
Jurmalas SS
Wolf P07 Black
Jurmalas SS vs Wolf P07 Black
3
-
1
27
U-12 AA
Group G
08:15
Inbox
tmp
Tukums
Wolf P07 Black
Tukums vs Wolf P07 Black
2
-
1
33
U-12 AA
Group G
12:00
Inbox
tmp
SC Minsk 2008
Wolf P07 Black
SC Minsk 2008 vs Wolf P07 Black
2
-
1
31.03.2019
42
13/16 place
U-12 AA
08:15
Jelgava
tmp
Wolf P07 Black
HS Riga
Wolf P07 Black vs HS Riga
1
-
2
48
15th place
U-12 AA
12:00
Jelgava
tmp
Blues White
Wolf P07 Black
Blues White vs Wolf P07 Black
0
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad