Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Future Stars
,
U-12 AAA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.03.2019
10
U-12 AAA
Group D
10:45
Jelgava
tmp
Future Stars
HK Neman 2007
Future Stars vs HK Neman 2007
2
-
6
17
U-12 AAA
Group D
13:15
Jelgava
tmp
Ogre Juniors
Future Stars
Ogre Juniors vs Future Stars
8
-
3
25
U-12 AAA
Group D
15:45
Jelgava
tmp
Yantarnaya Zvezda
Future Stars
Yantarnaya Zvezda vs Future Stars
1
-
6
30.03.2019
39
U-12 AAA
Group D
07:15
Ozo
tmp
Future Stars
Team 21
Future Stars vs Team 21
3
-
4
59
U-12 AAA
Group D
13:30
Ozo
tmp
Future Stars
Dnepr 2007
Future Stars vs Dnepr 2007
2
-
5
72
17/24 place
U-12 AAA
19:45
Volvo B
tmp
Future Stars
Fenix Kaliningrad
Future Stars vs Fenix Kaliningrad
4
-
1
31.03.2019
83
17/20 place
U-12 AAA
10:45
Ozo
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Future Stars
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Future Stars
3
-
4
92
17th place
U-12 AAA
15:45
Ozo
tmp
SC Minsk
Future Stars
SC Minsk vs Future Stars
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad