Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Future Stars
,
U-12 AAA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.3.2019
10
U-12 AAA
Group D
10:45
Jelgava
tmp
Future Stars
HK Neman 2007
Future Stars vs HK Neman 2007
2
-
6
17
U-12 AAA
Group D
13:15
Jelgava
tmp
Ogre Juniors
Future Stars
Ogre Juniors vs Future Stars
8
-
3
25
U-12 AAA
Group D
15:45
Jelgava
tmp
Yantarnaya Zvezda
Future Stars
Yantarnaya Zvezda vs Future Stars
1
-
6
30.3.2019
39
U-12 AAA
Group D
07:15
Ozo
tmp
Future Stars
Team 21
Future Stars vs Team 21
3
-
4
59
U-12 AAA
Group D
13:30
Ozo
tmp
Future Stars
Dnepr 2007
Future Stars vs Dnepr 2007
2
-
5
72
17/24 place
U-12 AAA
19:45
Volvo B
tmp
Future Stars
Fenix Kaliningrad
Future Stars vs Fenix Kaliningrad
4
-
1
31.3.2019
83
17/20 place
U-12 AAA
10:45
Ozo
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Future Stars
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Future Stars
3
-
4
92
17th place
U-12 AAA
15:45
Ozo
tmp
SC Minsk
Future Stars
SC Minsk vs Future Stars
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad