Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
HS Kurbads
,
U-11
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.4.2019
2
U-11
Group A
07:00
Ozo
tmp
Sweden SHD 08
HS Kurbads
Sweden SHD 08 vs HS Kurbads
7
-
0
18
U-11
Group A
12:00
Ozo
tmp
HS Kurbads
Jurmalas SS
HS Kurbads vs Jurmalas SS
0
-
2
39
U-11
Group A
18:15
Ozo
tmp
HS Kurbads
Pardaugava 09
HS Kurbads vs Pardaugava 09
1
-
1
13.4.2019
54
17/32 place
U-11
09:30
Jelgava
tmp
HS Kurbads
Hunters HC
HS Kurbads vs Hunters HC
1
-
5
72
25/32 place
U-11
15:45
Jelgava
tmp
HS Kurbads
Marupe HS/Zali
HS Kurbads vs Marupe HS/Zali
1
-
4
14.4.2019
90
29/32 place
U-11
07:00
Ozo
tmp
HS Kurbads
Marupe HS/Balti
HS Kurbads vs Marupe HS/Balti
3
-
0
105
29th place
U-11
13:15
Ozo
tmp
HS Kurbads
Pardaugava 09
HS Kurbads vs Pardaugava 09
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad