Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Team Hockey Talents - 2
,
U-10
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.04.2019
1
U-10
Group D
07:30
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
HK Shahter Soligorsk
Team Hockey Talents - 2 vs HK Shahter Soligorsk
3
-
2
19
U-10
Group D
12:45
Volvo B
tmp
Slovak Vampires
Team Hockey Talents - 2
Slovak Vampires vs Team Hockey Talents - 2
5
-
1
39
U-10
Group D
18:45
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
HS Riga 2010 White
Team Hockey Talents - 2 vs HS Riga 2010 White
8
-
1
27.04.2019
58
1/8 final
U-10
11:15
Akropole
tmp
HC Vipers
Team Hockey Talents - 2
HC Vipers vs Team Hockey Talents - 2
4
-
1
74
9/16 place
U-10
16:00
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
Pardaugava 09
Team Hockey Talents - 2 vs Pardaugava 09
2
-
3
SO
85
13/16 place
U-10
19:00
Volvo A
tmp
Liepaja 09
Team Hockey Talents - 2
Liepaja 09 vs Team Hockey Talents - 2
1
-
6
28.04.2019
92
13th place
U-10
08:00
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
Pardaugava 10
Team Hockey Talents - 2 vs Pardaugava 10
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad