Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Icehockey
Riga
Riga
Icehockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Signup form
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
Team Hockey Talents - 2
,
U-10
Gameday
Friday 29 March (2019)
Saturday 30 March (2019)
Sunday 31 March (2019)
Friday 5 April (2019)
Saturday 6 April (2019)
Sunday 7 April (2019)
Friday 12 April (2019)
Saturday 13 April (2019)
Sunday 14 April (2019)
Friday 19 April (2019)
Saturday 20 April (2019)
Sunday 21 April (2019)
Monday 22 April (2019)
Friday 26 April (2019)
Saturday 27 April (2019)
Sunday 28 April (2019)
More filters
Class
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Group
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.04.2019
1
U-10
Group D
07:30
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
HK Shahter Soligorsk
Team Hockey Talents - 2 vs HK Shahter Soligorsk
3
-
2
19
U-10
Group D
12:45
Volvo B
tmp
Slovak Vampires
Team Hockey Talents - 2
Slovak Vampires vs Team Hockey Talents - 2
5
-
1
39
U-10
Group D
18:45
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
HS Riga 2010 White
Team Hockey Talents - 2 vs HS Riga 2010 White
8
-
1
27.04.2019
58
1/8 final
U-10
11:15
Akropole
tmp
HC Vipers
Team Hockey Talents - 2
HC Vipers vs Team Hockey Talents - 2
4
-
1
74
9/16 place
U-10
16:00
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
Pardaugava 09
Team Hockey Talents - 2 vs Pardaugava 09
2
-
3
SO
85
13/16 place
U-10
19:00
Volvo A
tmp
Liepaja 09
Team Hockey Talents - 2
Liepaja 09 vs Team Hockey Talents - 2
1
-
6
28.04.2019
92
13th place
U-10
08:00
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents - 2
Pardaugava 10
Team Hockey Talents - 2 vs Pardaugava 10
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad