Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Sdushor Minsk
,
U-14 AA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
05.04.2019
8
U-14 AA
Group D
11:00
Volvo B
tmp
Sdushor Minsk
EVU White
Sdushor Minsk vs EVU White
2
-
0
16
U-14 AA
Group D
16:00
Volvo B
tmp
Sdushor Minsk
HS Riga
Sdushor Minsk vs HS Riga
4
-
2
24
U-14 AA
Group D
21:00
Volvo B
tmp
TPS
Sdushor Minsk
TPS vs Sdushor Minsk
1
-
4
06.04.2019
0
U-14 AA
Group F
00:00
tmp
Sdushor Minsk
EVU White
Sdushor Minsk vs EVU White
2
-
0
32
U-14 AA
Group F
14:00
Kurbads
tmp
Sdushor Minsk
KJT White
Sdushor Minsk vs KJT White
1
-
3
40
U-14 AA
Group F
19:00
Kurbads
tmp
Sdushor Minsk
Tverichi - 2005
Sdushor Minsk vs Tverichi - 2005
0
-
3
07.04.2019
49
5/8 place
U-14 AA
12:15
Volvo B
tmp
Ski Ishockey
Sdushor Minsk
Ski Ishockey vs Sdushor Minsk
4
-
2
53
7th place
U-14 AA
14:45
Volvo B
tmp
North Select
Sdushor Minsk
North Select vs Sdushor Minsk
2
-
0
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad