Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Blues Blue
,
U-12 AAA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
29.3.2019
11
U-12 AAA
Group A
11:00
Inbox
tmp
Fenix Kaliningrad
Blues Blue
Fenix Kaliningrad vs Blues Blue
1
-
7
22
U-12 AAA
Group A
14:45
Inbox
tmp
Tordon Black
Blues Blue
Tordon Black vs Blues Blue
3
-
2
34
U-12 AAA
Group A
18:30
Inbox
tmp
HS Riga 08
Blues Blue
HS Riga 08 vs Blues Blue
2
-
2
30.3.2019
42
U-12 AAA
Group A
08:30
Volvo B
tmp
Blues Blue
Gelezinis Vilkas
Blues Blue vs Gelezinis Vilkas
1
-
2
54
U-12 AAA
Group A
12:15
Volvo B
tmp
Blues Blue
HK Himik Novopolotsk 2007
Blues Blue vs HK Himik Novopolotsk 2007
0
-
3
66
17/24 place
U-12 AAA
17:15
Volvo B
tmp
Blues Blue
Team Hockey Talents
Blues Blue vs Team Hockey Talents
3
-
1
31.3.2019
80
17/20 place
U-12 AAA
09:30
Ozo
tmp
Blues Blue
SC Minsk
Blues Blue vs SC Minsk
3
-
6
91
19th place
U-12 AAA
14:30
Ozo
tmp
Blues Blue
Jelgavas Ledus Sporta skola
Blues Blue vs Jelgavas Ledus Sporta skola
0
-
1
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad