Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mikael Gath Cup 2019
IF Lejonet
,
Hokejs
Landskrona
Landskrona
Hokejs
5 - 6 jan 2019
Födda 2008 eller senare
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mikael Gath cup
Mattias Sjögren Cup 2023
Andreas Lilja Cup 2023
IF Lejonet hockeyskole cup
Mikael Gath CUP
Mattias Sjögren Cup 2022
Andreas Lilja Cup 2022
Roland Hermanssons Minnes Cup
Mikael Gath cup
Mattias Sjögren Cup 2021
Andreas Lilja Cup 2021
Mattias Sjögren Cup 2021
Andreas Lilja Cup 2021
Gath Cup 2020
Mattias Sjögren Cup 2019
Andreas Lilja Cup
Mattias Sjögren Cup 2019
Andreas Lilja Cup
Mikael Gath Cup 2019
Mikael Gath Cup
Familjen Johansson Cup 2017
Andreas Lilja Cup 2017
IF Lejonet A2 höstcup
IF Lejonets Vår Cup
Mikael Gath Cup
Bröderna Gath Cup
Fam Johansson Cup
Andreas Lilja Cup 2016
IF LEJONETS BRÖDERNA GATH VÅRCUP CUP 2016
Mattias Sjögren Cup 2016
Mellandagscupen 2015
Andreas Lilja Cup 2015
Mikael Gath Cup 2015
Mattias Sjögren cup
Familjen Johansson Cup
Andreas Lilja Cup
IF Lejonet U14-cup
Mikael Gath Cup
Familjen Johansson cup
Andreas Lilja cup
Mattias Sjögren Cup 2013
Herminator Cup 2013 (födda01)
Rasmus Bengtsson Cup 2013
IF Lejonet U14 Cup
MATTIAS SJÖGREN CUP -2013
Familjen Johansson Cup 2012
Andreas Lilja cup
Höstcup 2012
Mikael Gath U12 Cup 2012
Rasmus Bengtsson cup U13
Mattias Sjögren Cup 2012
Familjen Johansson Cup 2011
Andreas Lilja Cup 2011
Mattias Sjögren Cup 2011
Familjen Johansson Cup 2010
Andreas Lilja Cup 2010
Mikael Gath Cup 2010
24 timmars cup 2010
Mattias Sjögren Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Rødovre Ishockey Klub
,
U11
Spēles diena
sestdiena 5 janvāris (2019)
svētdiena 6 janvāris (2019)
More filters
Vecuma grupa
U11
Apakšgrupa
Grupp A
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
05.01.2019
2
U11
Grupp A
08:55
Kierros
1
tmp
Mörrum GoIS
Rødovre Ishockey Klub
Mörrum GoIS vs Rødovre Ishockey Klub
5
-
2
5
U11
Grupp A
12:55
Kierros
2
tmp
Rødovre Ishockey Klub
Helsingborgs Hockey Club
Rødovre Ishockey Klub vs Helsingborgs Hockey Club
18
-
0
8
U11
Grupp A
16:00
Kierros
3
tmp
IF Lejonet VIT
Rødovre Ishockey Klub
IF Lejonet VIT vs Rødovre Ishockey Klub
5
-
1
11
U11
Grupp A
18:55
Kierros
4
tmp
IF Lejonet SVART
Rødovre Ishockey Klub
IF Lejonet SVART vs Rødovre Ishockey Klub
2
-
2
06.01.2019
15
U11
Grupp A
11:00
Kierros
5
tmp
Rødovre Ishockey Klub
AaB Ålborg
Rødovre Ishockey Klub vs AaB Ålborg
7
-
2
17
U11
14:00
Kierros
0
tmp
Rødovre Ishockey Klub
IF Lejonet SVART
Rødovre Ishockey Klub vs IF Lejonet SVART
5
-
4
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad