Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mälarserien 2018-2019
Parasport Stockholm
,
Florbols
mälaren runt
mälaren runt
Florbols
28 aug 2018 - 30 apr 2019
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Arostaden
,
Div 1
Spēles diena
sestdiena 6 oktobris (2018)
sestdiena 13 oktobris (2018)
svētdiena 14 oktobris (2018)
sestdiena 27 oktobris (2018)
svētdiena 11 novembris (2018)
sestdiena 17 novembris (2018)
svētdiena 9 decembris (2018)
sestdiena 15 decembris (2018)
sestdiena 12 janvāris (2019)
sestdiena 16 februāris (2019)
sestdiena 23 februāris (2019)
sestdiena 9 marts (2019)
svētdiena 10 marts (2019)
sestdiena 23 marts (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Apakšgrupa
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Beckomberga sim och idrottshall
Bodals Bollhall
Brotorpshallen
Fridegårdshallen
Gavlehov
Kungsängen Sporthall
Kärsby sporthall
Malmahallen
Riddersviks Sporthall
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Storvretshallen
Torvalla Sporthall
Trollare Sporthall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
13.10.2018
103
Div 1
Div 1
10:40
Riddersviks Sporthall
Omgång
1
tmp
Arostaden
KF Heros
Arostaden vs KF Heros
1
-
3
105
Div 1
Div 1
12:20
Riddersviks Sporthall
Omgång
1
tmp
Bergfoten IBK/Classic
Arostaden
Bergfoten IBK/Classic vs Arostaden
3
-
1
27.10.2018
107
Div 1
Div 1
09:00
Malmahallen
Omgång
2
tmp
Arostaden
IF pluss
Arostaden vs IF pluss
3
-
2
110
Div 1
Div 1
11:30
Malmahallen
Omgång
2
tmp
Arostaden
Offensiv Lidingö- Blå
Arostaden vs Offensiv Lidingö- Blå
4
-
0
09.12.2018
113
Div 1
Div 1
09:00
Gavlehov
Omgång
3
tmp
Arostaden
Tellus IF Lila
Arostaden vs Tellus IF Lila
3
-
1
116
Div 1
Div 1
11:30
Gavlehov
Omgång
3
tmp
KF Heros
Arostaden
KF Heros vs Arostaden
2
-
1
23.02.2019
120
Div 1
Div 1
12:50
Bodals Bollhall
Omgång
4
tmp
Arostaden
Bergfoten IBK/Classic
Arostaden vs Bergfoten IBK/Classic
3
-
1
122
Div 1
Div 1
14:30
Bodals Bollhall
Omgång
4
tmp
IF pluss
Arostaden
IF pluss vs Arostaden
2
-
7
09.03.2019
126
Div 1
Div 1
09:50
Riddersviks Sporthall
Omgång
5
tmp
Offensiv Lidingö- Blå
Arostaden
Offensiv Lidingö- Blå vs Arostaden
1
-
3
128
Div 1
Div 1
11:30
Riddersviks Sporthall
Omgång
5
tmp
Tellus IF Lila
Arostaden
Tellus IF Lila vs Arostaden
6
-
5
14.04.2019
46
Semifinal
Div 1
15:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Omgång
1
tmp
KF Heros
Arostaden
KF Heros vs Arostaden
11
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad