Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mälarserien 2018-2019
Parasport Stockholm
,
Florbols
mälaren runt
mälaren runt
Florbols
28 aug 2018 - 30 apr 2019
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Telge Hammers rött
,
Div 2
Spēles diena
sestdiena 6 oktobris (2018)
sestdiena 13 oktobris (2018)
svētdiena 14 oktobris (2018)
sestdiena 27 oktobris (2018)
svētdiena 11 novembris (2018)
sestdiena 17 novembris (2018)
svētdiena 9 decembris (2018)
sestdiena 15 decembris (2018)
sestdiena 12 janvāris (2019)
sestdiena 16 februāris (2019)
sestdiena 23 februāris (2019)
sestdiena 9 marts (2019)
svētdiena 10 marts (2019)
sestdiena 23 marts (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Apakšgrupa
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Beckomberga sim och idrottshall
Bodals Bollhall
Brotorpshallen
Fridegårdshallen
Gavlehov
Kungsängen Sporthall
Kärsby sporthall
Malmahallen
Riddersviks Sporthall
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Storvretshallen
Torvalla Sporthall
Trollare Sporthall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06.10.2018
202
Div 2
Div 2
09:45
Brotorpshallen
Omgång
1
tmp
Balrog
Telge Hammers rött
Balrog vs Telge Hammers rött
0
-
1
207
Div 2
Div 2
13:30
Brotorpshallen
Omgång
1
tmp
Telge Hammers rött
Kungsängens IF
Telge Hammers rött vs Kungsängens IF
3
-
4
17.11.2018
217
Div 2
Div 2
12:45
Torvalla Sporthall
Omgång
2
tmp
Roslagen sol
Telge Hammers rött
Roslagen sol vs Telge Hammers rött
3
-
2
222
Div 2
Div 2
16:30
Torvalla Sporthall
Omgång
2
tmp
Telge Hammers rött
IK Malmen
Telge Hammers rött vs IK Malmen
2
-
4
15.12.2018
227
Div 2
Div 2
12:00
Storvretshallen
Omgång
3
tmp
Tellus IF Blå
Telge Hammers rött
Tellus IF Blå vs Telge Hammers rött
3
-
6
231
Div 2
Div 2
15:00
Storvretshallen
Omgång
3
tmp
Bergfoten ibk/Mix
Telge Hammers rött
Bergfoten ibk/Mix vs Telge Hammers rött
4
-
2
12.01.2019
237
Div 2
Div 2
11:15
Riddersviks Sporthall
Omgång
4
tmp
Telge Hammers rött
Tellus IF Rosa
Telge Hammers rött vs Tellus IF Rosa
2
-
0
243
Div 2
Div 2
15:45
Riddersviks Sporthall
Omgång
4
tmp
Offensiv Lidingö vit
Telge Hammers rött
Offensiv Lidingö vit vs Telge Hammers rött
0
-
5
23.03.2019
248
Div 2
Div 2
11:15
Kungsängen Sporthall
Omgång
5
tmp
Sumpan United
Telge Hammers rött
Sumpan United vs Telge Hammers rött
2
-
3
255
Div 2
Div 2
16:30
Kungsängen Sporthall
Omgång
5
tmp
Telge Hammers rött
Botkyrka Huddinge
Telge Hammers rött vs Botkyrka Huddinge
8
-
4
14.04.2019
34
Kvartsfinal
Div 2
09:45
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Omgång
1
tmp
Telge Hammers rött
Kungsängens IF
Telge Hammers rött vs Kungsängens IF
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad