Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Barometern Cup 2019
Kalmar FF
,
Jalkapallo
Kalmar Sportcenter
Kalmar Sportcenter
Jalkapallo
27 dec 2018 - 4 jan 2019
U9--U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Barometern Cup 21/22
Barometern Cup 20/21
Barometern Cup 2020
Barometern Cup 2019
Barometern Cup 2018
Kalmar Fotbollsfestival 2017
Barometern Cup 2017
Kalmar Fotbollsfestival 2015
Kalmar Fotbollsfestival 2016
Barometern Cup 2016
Barometern Cup 2015
Kalmar Fotbollsfestival 2014
Barometern Cup 2014
Kalmar FotbollsFestival 2013
Barometern Cup 2013
Calmare Nyckel Cup 2012
Barometern Cup 2012
Calmare Nyckel Cup 2011
Barometern Cup 2011
Calmare Nyckel Cup 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Barometern
Otteluita
Rödeby AIF Lag 1
,
P14 (05)
Ottelupäivä
torstai 27 joulukuuta (2018)
perjantai 28 joulukuuta (2018)
lauantai 29 joulukuuta (2018)
sunnuntai 30 joulukuuta (2018)
keskiviikko 2 tammikuuta (2019)
torstai 3 tammikuuta (2019)
perjantai 4 tammikuuta (2019)
More filters
Luokka
F10 (09)
F11 (08)
F12 (07)
F13 (06)
F14 (05)
F15 (04)
F9 (10)
P10 (09)
P11 (08)
P12 (07)
P13 (06)
P14 (05)
P15 (04)
P9 (10)
Ryhmä
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-hallen
D-hallen
E-hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.12.2018
9
P14 (05)
Grupp C
09:30
E-hallen
Omgång
0
tmp
Färjestadens GoIF Lag 2
Rödeby AIF Lag 1
Färjestadens GoIF Lag 2 vs Rödeby AIF Lag 1
0
-
3
21
P14 (05)
Grupp C
10:45
D-hallen
Omgång
0
tmp
Rödeby AIF Lag 1
Glömminge-Algutsrum IF
Rödeby AIF Lag 1 vs Glömminge-Algutsrum IF
2
-
0
33
P14 (05)
Grupp C
12:00
A-hallen
Omgång
0
tmp
Kalmar FF Röd
Rödeby AIF Lag 1
Kalmar FF Röd vs Rödeby AIF Lag 1
1
-
1
47
P14 (05)
Grupp C
13:15
D-hallen
Omgång
0
tmp
Ljungbyholms GoIF Lag 2
Rödeby AIF Lag 1
Ljungbyholms GoIF Lag 2 vs Rödeby AIF Lag 1
0
-
2
61
P14 (05)
Grupp C
14:30
E-hallen
Omgång
0
tmp
Rödeby AIF Lag 1
Kalmar Södra IF Lag 2
Rödeby AIF Lag 1 vs Kalmar Södra IF Lag 2
5
-
0
69
Kvartsfinal
P14 (05)
15:45
D-hallen
Omgång
0
tmp
Persnäs AIF
Rödeby AIF Lag 1
Persnäs AIF vs Rödeby AIF Lag 1
1
-
5
76
Semifinal
P14 (05)
16:45
D-hallen
Omgång
0
tmp
Kalmar FF Röd
Rödeby AIF Lag 1
Kalmar FF Röd vs Rödeby AIF Lag 1
0
-
2
79
Final
P14 (05)
17:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Rödeby AIF Lag 2
Rödeby AIF Lag 1
Rödeby AIF Lag 2 vs Rödeby AIF Lag 1
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Barometern
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad