19.8.2018
|
152
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:00
|
1
Omgång
4
tmp
|
Stuvsta IF 1
|
IF BP 4
|
Stuvsta IF 1
vs
IF BP 4
|
|
153
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:00
|
2
Omgång
4
tmp
|
Västerhaninge IF
|
Hanvikens SK röd
|
Västerhaninge IF
vs
Hanvikens SK röd
|
|
154
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:00
|
3
Omgång
4
tmp
|
Stuvsta IF 2
|
Spårvägens FF
|
Stuvsta IF 2
vs
Spårvägens FF
|
|
155
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:15
|
6
Omgång
4
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Skogås/Trångsund blå
|
Djurgårdens IF
vs
Skogås/Trångsund blå
|
|
156
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:15
|
7
Omgång
4
tmp
|
Huddinge IF 51
|
Vega FC
|
Huddinge IF 51
vs
Vega FC
|
|
157
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:15
|
8
Omgång
4
tmp
|
Djurgårdens IF röd
|
FoC Farsta blå
|
Djurgårdens IF röd
vs
FoC Farsta blå
|
|
158
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:45
|
2
Omgång
4
tmp
|
Huddinge IF 52
|
IF BP 10:2
|
Huddinge IF 52
vs
IF BP 10:2
|
|
159
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:45
|
3
Omgång
4
tmp
|
Tyresö K/F gul
|
FoC Farsta svart
|
Tyresö K/F gul
vs
FoC Farsta svart
|
|
160
|
P 09:7
Grupp 1
|
09:45
|
4
Omgång
4
tmp
|
IFK Haninge
|
BKBK vit
|
IFK Haninge
vs
BKBK vit
|
|
161
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:00
|
5
Omgång
4
tmp
|
Enskede IK grå
|
Hanvikens SK vit
|
Enskede IK grå
vs
Hanvikens SK vit
|
|
162
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:00
|
6
Omgång
4
tmp
|
Skogås/Trångsund röd
|
Hammarby IF 16
|
Skogås/Trångsund röd
vs
Hammarby IF 16
|
|
163
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:00
|
7
Omgång
4
tmp
|
Rågsveds IF
|
Vendelsö IK
|
Rågsveds IF
vs
Vendelsö IK
|
|
164
|
P 09:5
Grupp 1
|
10:15
|
11
Omgång
4
tmp
|
BKBK grön 1
|
Enskede IK vit
|
BKBK grön 1
vs
Enskede IK vit
|
|
165
|
P 09:5
Grupp 1
|
10:15
|
12
Omgång
4
tmp
|
BKBK grön 2
|
Västerhaninge IF
|
BKBK grön 2
vs
Västerhaninge IF
|
|
166
|
P 09:5
Grupp 1
|
10:15
|
13
Omgång
4
tmp
|
Nacka FC
|
IFK Stocksund
|
Nacka FC
vs
IFK Stocksund
|
|
167
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:30
|
1
Omgång
5
tmp
|
Hanvikens SK röd
|
Stuvsta IF 1
|
Hanvikens SK röd
vs
Stuvsta IF 1
|
|
168
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:30
|
3
Omgång
5
tmp
|
IF BP 4
|
Västerhaninge IF
|
IF BP 4
vs
Västerhaninge IF
|
|
169
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:30
|
4
Omgång
5
tmp
|
Skogås/Trångsund blå
|
Stuvsta IF 2
|
Skogås/Trångsund blå
vs
Stuvsta IF 2
|
|
170
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:45
|
5
Omgång
5
tmp
|
Spårvägens FF
|
Djurgårdens IF
|
Spårvägens FF
vs
Djurgårdens IF
|
|
171
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:45
|
6
Omgång
5
tmp
|
FoC Farsta blå
|
Huddinge IF 51
|
FoC Farsta blå
vs
Huddinge IF 51
|
|
172
|
P 09:7
Grupp 1
|
10:45
|
7
Omgång
5
tmp
|
Vega FC
|
Djurgårdens IF röd
|
Vega FC
vs
Djurgårdens IF röd
|
|
173
|
P 09:7
Grupp 1
|
11:15
|
1
Omgång
5
tmp
|
FoC Farsta svart
|
Huddinge IF 52
|
FoC Farsta svart
vs
Huddinge IF 52
|
|
174
|
P 09:7
Grupp 1
|
11:15
|
2
Omgång
5
tmp
|
IF BP 10:2
|
Tyresö K/F gul
|
IF BP 10:2
vs
Tyresö K/F gul
|
|
175
|
P 09:7
Grupp 1
|
11:15
|
3
Omgång
5
tmp
|
Hanvikens SK vit
|
IFK Haninge
|
Hanvikens SK vit
vs
IFK Haninge
|
|
176
|
P 09:7
Grupp 1
|
11:30
|
6
Omgång
5
tmp
|
BKBK vit
|
Enskede IK grå
|
BKBK vit
vs
Enskede IK grå
|
|
177
|
P 09:7
Grupp 1
|
11:30
|
7
Omgång
5
tmp
|
Vendelsö IK
|
Skogås/Trångsund röd
|
Vendelsö IK
vs
Skogås/Trångsund röd
|
|
178
|
P 09:7
Grupp 1
|
11:30
|
8
Omgång
5
tmp
|
Hammarby IF 16
|
Rågsveds IF
|
Hammarby IF 16
vs
Rågsveds IF
|
|
179
|
P 09:5
Grupp 1
|
11:45
|
11
Omgång
5
tmp
|
Nacka FC
|
BKBK grön 1
|
Nacka FC
vs
BKBK grön 1
|
|
180
|
P 09:5
Grupp 1
|
11:45
|
12
Omgång
5
tmp
|
IFK Stocksund
|
Västerhaninge IF
|
IFK Stocksund
vs
Västerhaninge IF
|
|
181
|
P 09:5
Grupp 1
|
11:45
|
13
Omgång
5
tmp
|
Enskede IK vit
|
BKBK grön 2
|
Enskede IK vit
vs
BKBK grön 2
|
|
182
|
P 09:7
Grupp 1
|
12:15
|
2
Omgång
6
tmp
|
Stuvsta IF 1
|
Västerhaninge IF
|
Stuvsta IF 1
vs
Västerhaninge IF
|
|
183
|
P 09:7
Grupp 1
|
12:15
|
3
Omgång
6
tmp
|
IF BP 4
|
Hanvikens SK röd
|
IF BP 4
vs
Hanvikens SK röd
|
|
184
|
P 09:7
Grupp 1
|
12:15
|
4
Omgång
4
tmp
|
Stuvsta IF 2
|
Djurgårdens IF
|
Stuvsta IF 2
vs
Djurgårdens IF
|
|
185
|
P 09:7
Grupp 1
|
12:30
|
5
Omgång
6
tmp
|
Spårvägens FF
|
Skogås/Trångsund blå
|
Spårvägens FF
vs
Skogås/Trångsund blå
|
|
186
|
P 09:7
Grupp 1
|
12:30
|
6
Omgång
6
tmp
|
Huddinge IF 51
|
Djurgårdens IF röd
|
Huddinge IF 51
vs
Djurgårdens IF röd
|
|
187
|
P 09:7
Grupp 1
|
12:30
|
7
Omgång
6
tmp
|
Vega FC
|
FoC Farsta blå
|
Vega FC
vs
FoC Farsta blå
|
|
188
|
P 09:7
Grupp 1
|
13:00
|
1
Omgång
6
tmp
|
Huddinge IF 52
|
Tyresö K/F gul
|
Huddinge IF 52
vs
Tyresö K/F gul
|
|
189
|
P 09:7
Grupp 1
|
13:00
|
2
Omgång
6
tmp
|
IF BP 10:2
|
FoC Farsta svart
|
IF BP 10:2
vs
FoC Farsta svart
|
|
190
|
P 09:7
Grupp 1
|
13:00
|
3
Omgång
6
tmp
|
IFK Haninge
|
Enskede IK grå
|
IFK Haninge
vs
Enskede IK grå
|
|
191
|
P 09:7
Grupp 1
|
13:15
|
6
Omgång
6
tmp
|
BKBK vit
|
Hanvikens SK vit
|
BKBK vit
vs
Hanvikens SK vit
|
|
192
|
P 09:7
Grupp 1
|
13:15
|
7
Omgång
6
tmp
|
Skogås/Trångsund röd
|
Rågsveds IF
|
Skogås/Trångsund röd
vs
Rågsveds IF
|
|
193
|
P 09:7
Grupp 1
|
13:15
|
8
Omgång
6
tmp
|
Hammarby IF 16
|
Vendelsö IK
|
Hammarby IF 16
vs
Vendelsö IK
|
|
194
|
P 09:5
Grupp 1
|
13:30
|
11
Omgång
6
tmp
|
Västerhaninge IF
|
BKBK grön 1
|
Västerhaninge IF
vs
BKBK grön 1
|
|
195
|
P 09:5
Grupp 1
|
13:30
|
12
Omgång
6
tmp
|
IFK Stocksund
|
BKBK grön 2
|
IFK Stocksund
vs
BKBK grön 2
|
|
196
|
P 09:5
Grupp 1
|
13:30
|
13
Omgång
6
tmp
|
Nacka FC
|
Enskede IK vit
|
Nacka FC
vs
Enskede IK vit
|
|
197
|
P 08
Grupp 1
|
14:00
|
1
Omgång
4
tmp
|
IF BP svart
|
Sköndals IK 1
|
IF BP svart
vs
Sköndals IK 1
|
|
198
|
P 08
Grupp 1
|
14:00
|
2
Omgång
4
tmp
|
Tyresö FF 1
|
Stuvsta IF 3
|
Tyresö FF 1
vs
Stuvsta IF 3
|
|
199
|
P 08
Grupp 1
|
14:00
|
3
Omgång
4
tmp
|
IF BP 3
|
Rågsveds IF 1 röd
|
IF BP 3
vs
Rågsveds IF 1 röd
|
|
200
|
P 08
Grupp 1
|
14:00
|
4
Omgång
4
tmp
|
Bollstanäs BK
|
Reymersholms IK
|
Bollstanäs BK
vs
Reymersholms IK
|
|
201
|
P 08
Grupp 1
|
14:15
|
5
Omgång
4
tmp
|
IF BP 17
|
Boo FF 6
|
IF BP 17
vs
Boo FF 6
|
|
202
|
P 08
Grupp 1
|
14:15
|
6
Omgång
4
tmp
|
Spårvägens FF
|
Högdalens AIS
|
Spårvägens FF
vs
Högdalens AIS
|
|
203
|
P 08
Grupp 1
|
14:15
|
7
Omgång
4
tmp
|
IF BP 09:2
|
Hanvikens SK
|
IF BP 09:2
vs
Hanvikens SK
|
|
204
|
P 08
Grupp 1
|
14:15
|
8
Omgång
4
tmp
|
Enskede IK marin
|
Tyresö FF 2
|
Enskede IK marin
vs
Tyresö FF 2
|
|
205
|
P 08
Grupp 1
|
14:45
|
1
Omgång
4
tmp
|
IF BP FT
|
Vasastans BK
|
IF BP FT
vs
Vasastans BK
|
|
206
|
P 08
Grupp 1
|
14:45
|
2
Omgång
4
tmp
|
Hammarby IF 2
|
Sköndals IK 2
|
Hammarby IF 2
vs
Sköndals IK 2
|
|
207
|
P 07
Grupp 1
|
14:45
|
3
Omgång
4
tmp
|
Hanvikens SK 1
|
Spårvägens FF
|
Hanvikens SK 1
vs
Spårvägens FF
|
|
208
|
P 07
Grupp 1
|
14:45
|
4
Omgång
4
tmp
|
Hammarby IF 10
|
Enskede IK grå
|
Hammarby IF 10
vs
Enskede IK grå
|
|
209
|
P 07
Grupp 1
|
15:00
|
5
Omgång
4
tmp
|
Jarlabergs IF
|
Djurgårdens IF U10
|
Jarlabergs IF
vs
Djurgårdens IF U10
|
|
210
|
P 07
Grupp 1
|
15:00
|
6
Omgång
4
tmp
|
Hanvikens SK 2
|
Huddinge IF 5
|
Hanvikens SK 2
vs
Huddinge IF 5
|
|
211
|
P 07
Grupp 1
|
15:00
|
7
Omgång
4
tmp
|
Hammarby IF 11
|
Rågsveds IF grön
|
Hammarby IF 11
vs
Rågsveds IF grön
|
|
212
|
P 07
Grupp 1
|
15:00
|
8
Omgång
4
tmp
|
Sundbybergs IK
|
Sollentuna FK
|
Sundbybergs IK
vs
Sollentuna FK
|
|
213
|
P 08
Grupp 1
|
15:30
|
1
Omgång
5
tmp
|
Reymersholms IK
|
IF BP 3
|
Reymersholms IK
vs
IF BP 3
|
|
214
|
P 08
Grupp 1
|
15:30
|
2
Omgång
5
tmp
|
Rågsveds IF 1 röd
|
Bollstanäs BK
|
Rågsveds IF 1 röd
vs
Bollstanäs BK
|
|
215
|
P 08
Grupp 1
|
15:30
|
3
Omgång
5
tmp
|
Stuvsta IF 3
|
IF BP svart
|
Stuvsta IF 3
vs
IF BP svart
|
|
216
|
P 08
Grupp 1
|
15:30
|
4
Omgång
5
tmp
|
Sköndals IK 1
|
Tyresö FF 1
|
Sköndals IK 1
vs
Tyresö FF 1
|
|
217
|
P 08
Grupp 1
|
15:45
|
5
Omgång
5
tmp
|
Tyresö FF 2
|
IF BP 09:2
|
Tyresö FF 2
vs
IF BP 09:2
|
|
218
|
P 08
Grupp 1
|
15:45
|
6
Omgång
5
tmp
|
Hanvikens SK
|
Enskede IK marin
|
Hanvikens SK
vs
Enskede IK marin
|
|
219
|
P 08
Grupp 1
|
15:45
|
7
Omgång
5
tmp
|
Boo FF 6
|
Spårvägens FF
|
Boo FF 6
vs
Spårvägens FF
|
|
220
|
P 08
Grupp 1
|
15:45
|
8
Omgång
5
tmp
|
Högdalens AIS
|
IF BP 17
|
Högdalens AIS
vs
IF BP 17
|
|
221
|
P 07
Grupp 1
|
16:15
|
1
Omgång
5
tmp
|
Jarlabergs IF
|
Hanvikens SK 1
|
Jarlabergs IF
vs
Hanvikens SK 1
|
|
222
|
P 07
Grupp 1
|
16:15
|
2
Omgång
5
tmp
|
Djurgårdens IF U10
|
Enskede IK grå
|
Djurgårdens IF U10
vs
Enskede IK grå
|
|
223
|
P 08
Grupp 1
|
16:15
|
3
Omgång
5
tmp
|
Sköndals IK 2
|
IF BP FT
|
Sköndals IK 2
vs
IF BP FT
|
|
224
|
P 08
Grupp 1
|
16:15
|
4
Omgång
5
tmp
|
Vasastans BK
|
Hammarby IF 2
|
Vasastans BK
vs
Hammarby IF 2
|
|
225
|
P 07
Grupp 1
|
16:30
|
5
Omgång
5
tmp
|
Spårvägens FF
|
Hammarby IF 10
|
Spårvägens FF
vs
Hammarby IF 10
|
|
226
|
P 07
Grupp 1
|
16:30
|
6
Omgång
5
tmp
|
Sundbybergs IK
|
Hanvikens SK 2
|
Sundbybergs IK
vs
Hanvikens SK 2
|
|
227
|
P 07
Grupp 1
|
16:30
|
7
Omgång
5
tmp
|
Sollentuna FK
|
Rågsveds IF grön
|
Sollentuna FK
vs
Rågsveds IF grön
|
|
228
|
P 07
Grupp 1
|
16:30
|
8
Omgång
5
tmp
|
Huddinge IF 5
|
Hammarby IF 11
|
Huddinge IF 5
vs
Hammarby IF 11
|
|
229
|
P 08
Grupp 1
|
17:15
|
1
Omgång
6
tmp
|
IF BP svart
|
Tyresö FF 1
|
IF BP svart
vs
Tyresö FF 1
|
|
230
|
P 08
Grupp 1
|
17:15
|
2
Omgång
6
tmp
|
Sköndals IK 1
|
Stuvsta IF 3
|
Sköndals IK 1
vs
Stuvsta IF 3
|
|
231
|
P 08
Grupp 1
|
17:15
|
3
Omgång
6
tmp
|
IF BP 3
|
Bollstanäs BK
|
IF BP 3
vs
Bollstanäs BK
|
|
232
|
P 08
Grupp 1
|
17:15
|
4
Omgång
6
tmp
|
Rågsveds IF 1 röd
|
Reymersholms IK
|
Rågsveds IF 1 röd
vs
Reymersholms IK
|
|
233
|
P 08
Grupp 1
|
17:30
|
5
Omgång
6
tmp
|
IF BP 17
|
Spårvägens FF
|
IF BP 17
vs
Spårvägens FF
|
|
234
|
P 08
Grupp 1
|
17:30
|
6
Omgång
6
tmp
|
Boo FF 6
|
Högdalens AIS
|
Boo FF 6
vs
Högdalens AIS
|
|
235
|
P 08
Grupp 1
|
17:30
|
7
Omgång
6
tmp
|
IF BP 09:2
|
Enskede IK marin
|
IF BP 09:2
vs
Enskede IK marin
|
|
236
|
P 08
Grupp 1
|
17:30
|
8
Omgång
6
tmp
|
Hanvikens SK
|
Tyresö FF 2
|
Hanvikens SK
vs
Tyresö FF 2
|
|
237
|
P 08
Grupp 1
|
18:00
|
1
Omgång
6
tmp
|
IF BP FT
|
Hammarby IF 2
|
IF BP FT
vs
Hammarby IF 2
|
|
238
|
P 08
Grupp 1
|
18:00
|
2
Omgång
6
tmp
|
Vasastans BK
|
Sköndals IK 2
|
Vasastans BK
vs
Sköndals IK 2
|
|
239
|
P 07
Grupp 1
|
18:00
|
3
Omgång
6
tmp
|
Hanvikens SK 1
|
Huddinge IF 5
|
Hanvikens SK 1
vs
Huddinge IF 5
|
|
240
|
P 07
Grupp 1
|
18:00
|
4
Omgång
6
tmp
|
Hammarby IF 10
|
Rågsveds IF grön
|
Hammarby IF 10
vs
Rågsveds IF grön
|
|
241
|
P 07
Grupp 1
|
18:15
|
5
Omgång
6
tmp
|
Hammarby IF 11
|
Djurgårdens IF U10
|
Hammarby IF 11
vs
Djurgårdens IF U10
|
|
242
|
P 07
Grupp 1
|
18:15
|
6
Omgång
6
tmp
|
Spårvägens FF
|
Sollentuna FK
|
Spårvägens FF
vs
Sollentuna FK
|
|
243
|
P 07
Grupp 1
|
18:15
|
7
Omgång
6
tmp
|
Hanvikens SK 2
|
Jarlabergs IF
|
Hanvikens SK 2
vs
Jarlabergs IF
|
|
244
|
P 07
Grupp 1
|
18:15
|
8
Omgång
6
tmp
|
Sundbybergs IK
|
Enskede IK grå
|
Sundbybergs IK
vs
Enskede IK grå
|
|