Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ankarcupen U13 (06)
Strömsbro Hockey Club
,
Jääkiekko
Gävle
Gävle
Jääkiekko
29 - 30 dec 2018
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Testebo Challenge
Ankarcupen U13
Testebo Hockey Challange
Ankarcupen U13
Intersport Cup U11 (09)
Intersport Cup U12 (08)
Testebo Hockey Challenge 2019
Ankarcupen U13 (06)
Intersport Cup U11
Intersport Cup U12
Testebo Hockey Challenge 2018 (U9)
Ankarcupen U13 - 2017
Intersport Cup 2017 - U11
Intersport Cup 2017 (U12)
Testebo Hockey Challenge
Ankarcupen U13 - 2016
Intersport Cup U12
Intersport Cup 2016 (U11)
Ankarcupen, U13 2015
Nobo sport cup
Nobo sport cup
Testebo Hockey Challenge
Ankarcupen U13 - 2014
NOBO Sport Cup
Ankarcupen U13 2013
NoboSport Cup U12 2013
NoboSport Cup U11 2013
Ankarcupen U13 2012
NoboSport Cup U12 - 2012
NoboSport Cup U11 - 2012
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 29 joulukuuta (2018)
sunnuntai 30 joulukuuta (2018)
More filters
Luokka
Ankarcupen U13
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Gavlerinken A-hallen
Gavlerinken B-hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.12.2018
13
Semifinal 1
Ankarcupen U13
10:00
A-hallen
Omgång
4
tmp
Skellefteå AIK - Vit
GGIK/Huge
Skellefteå AIK - Vit vs GGIK/Huge
12
-
0
14
Semifinal 2
Ankarcupen U13
10:15
B-hallen
Omgång
4
tmp
Brynäs IF
Kovland IshF
Brynäs IF vs Kovland IshF
9
-
2
15
Semifinal 3
Ankarcupen U13
11:30
A-hallen
Omgång
4
tmp
Strömsbro HC
AIK
Strömsbro HC vs AIK
2
-
3
16
Semifinal 4
Ankarcupen U13
11:45
B-hallen
Omgång
4
tmp
Skellefteå AIK - Svart
IK Waxholm
Skellefteå AIK - Svart vs IK Waxholm
4
-
2
17
7-8:e plats
Ankarcupen U13
13:00
A-hallen
Omgång
5
tmp
GGIK/Huge
Kovland IshF
GGIK/Huge vs Kovland IshF
4
-
3
18
5-6:e plats
Ankarcupen U13
13:15
B-hallen
Omgång
5
tmp
Skellefteå AIK - Vit
Brynäs IF
Skellefteå AIK - Vit vs Brynäs IF
4
-
2
19
3-4:e plats
Ankarcupen U13
15:00
A-hallen
Omgång
5
tmp
Strömsbro HC
IK Waxholm
Strömsbro HC vs IK Waxholm
6
-
3
20
Final
Ankarcupen U13
17:00
A-hallen
Omgång
5
tmp
AIK
Skellefteå AIK - Svart
AIK vs Skellefteå AIK - Svart
9
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad