Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Östersundshem Cup U14 2018
Östersunds IK
,
Hokejs
Östersund
Östersund
Hokejs
23 - 25 nov 2018
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ricard Persson Cup U15
McDonald´s Cup U12
Scandic Dagen U9
Markus Åkerblom Cup U13
Test cuponline U12
Ulf Dahlen Cup U11
Scandic Cup U14
Alexander Edler Cup U10
Scandic Cup U14
McDonald´s Cup U12
Ulf Dahlén Cup U11
ScandicDagen U9
Alexander Edler Cup U10
Markus Åkerblom Cup U13
Allsvenskans Allstar (ÖIK intern turnering U14-15)
Ricard Persson Cup U15
April Cupen U12
ICA Kvantum Cup U-11
Länsförsäkringar Jämtland Cup U15
Scandic Cup U9
Alexander Edler Cup U10
Ulf Dahlén Cup U11
Östersundshem Cup U14
Markus Åkerblom Cup U13
Ricard Persson Cup
Ulf Dahlén Cup
Östersundshemsdagen
Alexander Edler Cup
McDonalds Cup
Östersundshem Cup
Markus Åkerblom Cup
Östersundshemsdagen
Alexander Edler
McDonalds Cup U12
Ulf Dahlén Cup U11
Ricard Persson Cup U15
Östersundshem Cup U14
Markus Åkerblom Cup U13
Östersundshems Dagen U9 2019
Alexander Edler Cup U10 2019
McDonalds Cup U12 2019
Ulf Dahlén Cup U11 2019
Ricard Persson Cup 2018
Östersundshem Cup U14 2018
Markus Åkerblom Cup U13 2018
Östersundshemsdagen 2018
Alexander Edler Cup 2018
McDonalds Cup 2018
Ulf Dahlén Cup 2018
Ricard Persson Cup 2017
Östersundshem Cup 2017
Markus Åkerblom Cup 2017
World Para Ice Hockey Paralympic Winter Games Qualification Tournament
Östersundshemsdagen 2017
Alexander Edler Cup 2017
McDonalds Cup 2017
Ulf Dahlén Cup 2017
Ricard Persson Cup 2016
Sverige cup
Östersundshem Cup 2016
Markus Åkerblom Cup 2016
2016 IPC Ice Sledge Hockey European Championships
Östersundshemdagen
Alexander Edler Cup 2016
Mc Donalds Cup 2016
Ulf Dahlén Cup 2016
Ricard Persson Cup 2015
Östersundshem Cup 2015
Markus Åkerblom Cup 2015
Östersundshem Cup
Östersundshem dagen
Alexander Edler Cup
Kjell-Åke Andersson Cup
Ulf Dahlén Cup
Ricard Persson Cup
Markus Åkerblom Cup
Alexander Edler Cup
Östersundshem Cup
Östersundshem Mini cup
Kjell-Åke Andersson Cup
Ulf Dahlén Cup 2014
Markus Åkerblom Cup
Alexander Edler Cup 2013
Ulf Dahlén Cup
Ricard Persson Cup
Markus Åkerblom Cup
Kjell-Åke Andersson CUP
Alexander Edler Cup
Ulf Dahlèn Cup
Markus Åkerblom Cup
Rickard Persson Cup
Alexander Edler Cup
Ulf Dahlén Cup 2011
Markus Åkerblom Cup
Rickard Persson Cup
Alexander Edler Cup 2010
Ulf Dahlén Cup 2010
Ulf Dahlén Cup 2009
Åkerblom Cup 2008
Ulf Dahlén Cup 2008
Ulf Dahlén Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 23 novembris (2018)
sestdiena 24 novembris (2018)
svētdiena 25 novembris (2018)
More filters
Vecuma grupa
U 14
Apakšgrupa
Grupp 1
Grupp 2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
A-Hallen
B-hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
25.11.2018
31
C-Semifinal 1
U 14
08:00
Omgång
0
tmp
Östersunds IK
Rosenborg Ishockey
Östersunds IK vs Rosenborg Ishockey
11
-
0
32
C-Semifinal 2
U 14
08:30
Omgång
0
tmp
Näldens IF
Leangen Eagles
Näldens IF vs Leangen Eagles
6
-
5
33
B-Semifinal 1
U 14
09:30
Omgång
0
tmp
Brynäs IF
Älvsby IF
Brynäs IF vs Älvsby IF
1
-
3
34
B-Semifinal 2
U 14
10:00
Omgång
0
tmp
Piteå Hockey Lag 2
Teg SK
Piteå Hockey Lag 2 vs Teg SK
3
-
1
35
A-Semifinal 1
U 14
11:00
Omgång
0
tmp
Modo hockey
IK Huge
Modo hockey vs IK Huge
2
-
3
36
A-Semifinal 2
U 14
11:30
Omgång
0
tmp
Svedjeholmens IF
Piteå Hockey Lag 1
Svedjeholmens IF vs Piteå Hockey Lag 1
14
-
2
37
11:e Plats
U 14
12:30
Omgång
0
tmp
Rosenborg Ishockey
Leangen Eagles
Rosenborg Ishockey vs Leangen Eagles
1
-
3
38
9:e Plats
U 14
13:00
Omgång
0
tmp
Östersunds IK
Näldens IF
Östersunds IK vs Näldens IF
3
-
0
39
7:e Plats
U 14
14:00
Omgång
0
tmp
Brynäs IF
Teg SK
Brynäs IF vs Teg SK
1
-
2
40
5:e Plats
U 14
14:30
Omgång
0
tmp
Älvsby IF
Piteå Hockey Lag 2
Älvsby IF vs Piteå Hockey Lag 2
1
-
5
41
Bronsmatch
U 14
15:30
Omgång
0
tmp
Modo hockey
Piteå Hockey Lag 1
Modo hockey vs Piteå Hockey Lag 1
9
-
4
42
Final
U 14
16:00
Omgång
0
tmp
IK Huge
Svedjeholmens IF
IK Huge vs Svedjeholmens IF
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad