Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper for
Örnsköldsvik IB
,
Flickor Blå A Utekompaniet
Kampdag
onsdag 2 januar (2019)
torsdag 3 januar (2019)
fredag 4 januar (2019)
lørdag 5 januar (2019)
søndag 6 januar (2019)
More filters
Klasse
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Gruppe
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
05.01.2019
1801
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå A - A
09:00
Skyttis - Malux
tmp
Örnsköldsvik IB
Jäbo IK Svart
Örnsköldsvik IB vs Jäbo IK Svart
1812
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå A - A
19:30
Skyttis - Malux
tmp
Umeå City IBF
Örnsköldsvik IB
Umeå City IBF vs Örnsköldsvik IB
06.01.2019
1823
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå A - A
11:45
Högland - CS Teknik
tmp
Vattjoms IK
Örnsköldsvik IB
Vattjoms IK vs Örnsköldsvik IB
1832
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå A - A
17:00
Nola - Utekompaniet
tmp
Örnsköldsvik IB
IBF Dalen
Örnsköldsvik IB vs IBF Dalen
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad