Cuponline använder cookies
Läs mer
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Klockarbergets BK
,
P06 Bia Vedin Konsult
Matchdag
onsdag 2 januari (2019)
torsdag 3 januari (2019)
fredag 4 januari (2019)
lördag 5 januari (2019)
söndag 6 januari (2019)
More filters
Klass
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Grupp
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-01-02
1103
P06 Bia Vedin Konsult
P06-B Melins Plåt
11:30
Högland - CS Teknik
tmp
IBK Härnösand
Klockarbergets BK
IBK Härnösand vs Klockarbergets BK
9
-
5
1106
P06 Bia Vedin Konsult
P06-B Melins Plåt
13:45
Högland - CS Teknik
tmp
Klockarbergets BK
Täfteå IK
Klockarbergets BK vs Täfteå IK
2
-
2
2019-01-03
1118
P06 Bia Vedin Konsult
P06-B Melins Plåt
08:45
Högland - CS Teknik
tmp
Klockarbergets BK
Gullänget-Kroksta IBS
Klockarbergets BK vs Gullänget-Kroksta IBS
0
-
16
1127
P06 Bia Vedin Konsult
P06-B Melins Plåt
14:00
Högland - CS Teknik
tmp
GUIF
Klockarbergets BK
GUIF vs Klockarbergets BK
4
-
2
2019-01-04
1134
B-Kvartsfinal 1
P06 Bia Vedin Konsult
08:00
Högland - CS Teknik
tmp
Nätra IBK
Klockarbergets BK
Nätra IBK vs Klockarbergets BK
10
-
2
1137
Placeringsmatch 1
P06 Bia Vedin Konsult
10:15
Högland - CS Teknik
tmp
Klockarbergets BK
Örnsköldsvik IB
Klockarbergets BK vs Örnsköldsvik IB
1
-
11
1138
Plac.match 2
P06 Bia Vedin Konsult
12:30
Högland - CS Teknik
tmp
Täfteå IK
Klockarbergets BK
Täfteå IK vs Klockarbergets BK
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad