Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Floorball
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Floorball
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
Timrå IBC
,
P06 Bia Vedin Konsult
Gameday
Wednesday 2 January (2019)
Thursday 3 January (2019)
Friday 4 January (2019)
Saturday 5 January (2019)
Sunday 6 January (2019)
More filters
Class
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Group
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
1/2/2019
1107
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
14:30
Högland - CS Teknik
tmp
Timrå IBC
Umeå City IBF
Timrå IBC vs Umeå City IBF
2
-
4
1112
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
17:40
Högland - CS Teknik
tmp
Sandåkerns SK Vit
Timrå IBC
Sandåkerns SK Vit vs Timrå IBC
8
-
2
1/3/2019
1116
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
08:45
Sport - Go Sport
tmp
Timrå IBC
FBC Lo
Timrå IBC vs FBC Lo
3
-
2
1122
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
11:00
Sport - Go Sport
tmp
Moälvens IBK
Timrå IBC
Moälvens IBK vs Timrå IBC
4
-
4
1/4/2019
1135
B-Kvartsfinal 2
P06 Bia Vedin Konsult
08:45
Högland - CS Teknik
tmp
Timrå IBC
Örnsköldsvik IB
Timrå IBC vs Örnsköldsvik IB
3
-
2
1143
C-Semifinal 1
P06 Bia Vedin Konsult
14:45
Holmen
tmp
Nätra IBK
Timrå IBC
Nätra IBK vs Timrå IBC
4
-
2
1147
Match om 11:e plats
P06 Bia Vedin Konsult
17:00
Holmen
tmp
Timrå IBC
FBC Lo
Timrå IBC vs FBC Lo
1
-
0
Game in progress
Game not started
Game played
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad