Cuponline använder cookies
Läs mer
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Sandåkerns SK Röd
,
P06 Bia Vedin Konsult
Matchdag
onsdag 2 januari (2019)
torsdag 3 januari (2019)
fredag 4 januari (2019)
lördag 5 januari (2019)
söndag 6 januari (2019)
More filters
Klass
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Grupp
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-01-02
1104
P06 Bia Vedin Konsult
P06-A Converflex AB
12:15
Skyttis - Malux
tmp
Sandåkerns SK Röd
Örnsköldsvik IB
Sandåkerns SK Röd vs Örnsköldsvik IB
4
-
5
1111
P06 Bia Vedin Konsult
P06-A Converflex AB
16:50
Högland - CS Teknik
tmp
Nätra IBK
Sandåkerns SK Röd
Nätra IBK vs Sandåkerns SK Röd
3
-
5
2019-01-03
1120
P06 Bia Vedin Konsult
P06-A Converflex AB
10:15
Nola - Utekompaniet
tmp
Sandåkerns SK Röd
Luleå SK
Sandåkerns SK Röd vs Luleå SK
3
-
9
1124
P06 Bia Vedin Konsult
P06-A Converflex AB
14:00
Skyttis - Malux
tmp
Sundsvall City
Sandåkerns SK Röd
Sundsvall City vs Sandåkerns SK Röd
2
-
3
1133
Kvartsfinal 4
P06 Bia Vedin Konsult
19:50
Högland - CS Teknik
tmp
Sandåkerns SK Röd
GUIF
Sandåkerns SK Röd vs GUIF
5
-
4
2019-01-04
1141
Semifinal 2
P06 Bia Vedin Konsult
14:20
Sport - Go Sport
tmp
Umeå City IBF
Sandåkerns SK Röd
Umeå City IBF vs Sandåkerns SK Röd
2
-
6
1151
FINAL
P06 Bia Vedin Konsult
18:00
Sport - Go Sport
tmp
Luleå SK
Sandåkerns SK Röd
Luleå SK vs Sandåkerns SK Röd
7
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad