Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Флорбол
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Флорбол
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
Röbäcks IF
,
Flickor Blå B Verkställande Byrån
День игры
среда 2 января (2019)
четверг 3 января (2019)
пятница 4 января (2019)
суббота 5 января (2019)
воскресенье 6 января (2019)
More filters
Возрастная группа
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Подгруппа
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.01.2019
1903
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
12:00
Skyttis - Malux
tmp
Röbäcks IF
Sundsvall FBC
Röbäcks IF vs Sundsvall FBC
1910
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
20:15
Skyttis - Malux
tmp
Örnsköldsvik IB Svart
Röbäcks IF
Örnsköldsvik IB Svart vs Röbäcks IF
06.01.2019
1920
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
11:00
Högland - CS Teknik
tmp
Röbäcks IF
IBF Sundsvall Södermalm
Röbäcks IF vs IBF Sundsvall Södermalm
1925
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
15:30
Park
tmp
Nätra IBK
Röbäcks IF
Nätra IBK vs Röbäcks IF
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad