Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Florbols
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbols
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
FBC Lo
,
P06 Bia Vedin Konsult
Spēles diena
trešdiena 2 janvāris (2019)
ceturtdiena 3 janvāris (2019)
piektdiena 4 janvāris (2019)
sestdiena 5 janvāris (2019)
svētdiena 6 janvāris (2019)
More filters
Vecuma grupa
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Apakšgrupa
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.01.2019
1105
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
12:15
Högland - CS Teknik
tmp
Umeå City IBF
FBC Lo
Umeå City IBF vs FBC Lo
1
-
6
1113
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
20:00
Högland - CS Teknik
tmp
FBC Lo
Moälvens IBK
FBC Lo vs Moälvens IBK
0
-
1
03.01.2019
1116
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
08:45
Sport - Go Sport
tmp
Timrå IBC
FBC Lo
Timrå IBC vs FBC Lo
3
-
2
1128
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
14:50
Skyttis - Malux
tmp
FBC Lo
Sandåkerns SK Vit
FBC Lo vs Sandåkerns SK Vit
4
-
3
04.01.2019
1144
C-Semifinal 2
P06 Bia Vedin Konsult
15:30
Holmen
tmp
FBC Lo
Sandåkerns SK Vit
FBC Lo vs Sandåkerns SK Vit
1
-
6
1147
Match om 11:e plats
P06 Bia Vedin Konsult
17:00
Holmen
tmp
Timrå IBC
FBC Lo
Timrå IBC vs FBC Lo
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad