Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Salibandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Salibandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
IBF Dalen Vit
,
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Ottelupäivä
keskiviikko 2 tammikuuta (2019)
torstai 3 tammikuuta (2019)
perjantai 4 tammikuuta (2019)
lauantai 5 tammikuuta (2019)
sunnuntai 6 tammikuuta (2019)
More filters
Luokka
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Ryhmä
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
5.1.2019
1906
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
13:30
Skyttis - Malux
tmp
IBF Dalen Vit
Nätra IBK
IBF Dalen Vit vs Nätra IBK
1912
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
16:30
Skyttis - Malux
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Blå
IBF Dalen Vit
Gullänget-Kroksta IBS Blå vs IBF Dalen Vit
6.1.2019
1916
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
08:45
Nola - Utekompaniet
tmp
IBF Dalen Vit
Örnsköldsvik IB Svart
IBF Dalen Vit vs Örnsköldsvik IB Svart
1919
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
11:00
Nola - Utekompaniet
tmp
Jäbo IK
IBF Dalen Vit
Jäbo IK vs IBF Dalen Vit
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad