Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Floorball
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Floorball
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
Sandåkerns SK Vit
,
P06 Bia Vedin Konsult
Gameday
Wednesday 2 January (2019)
Thursday 3 January (2019)
Friday 4 January (2019)
Saturday 5 January (2019)
Sunday 6 January (2019)
More filters
Class
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Group
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
1/2/2019
1102
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
11:30
Skyttis - Malux
tmp
Moälvens IBK
Sandåkerns SK Vit
Moälvens IBK vs Sandåkerns SK Vit
2
-
1
1112
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
17:40
Högland - CS Teknik
tmp
Sandåkerns SK Vit
Timrå IBC
Sandåkerns SK Vit vs Timrå IBC
8
-
2
1/3/2019
1119
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
09:30
Nola - Utekompaniet
tmp
Sandåkerns SK Vit
Umeå City IBF
Sandåkerns SK Vit vs Umeå City IBF
3
-
6
1128
P06 Bia Vedin Konsult
P06-C Bygma
14:50
Skyttis - Malux
tmp
FBC Lo
Sandåkerns SK Vit
FBC Lo vs Sandåkerns SK Vit
4
-
3
1/4/2019
1136
B-Kvartsfinal 3
P06 Bia Vedin Konsult
09:30
Högland - CS Teknik
tmp
Täfteå IK
Sandåkerns SK Vit
Täfteå IK vs Sandåkerns SK Vit
1
-
7
1144
C-Semifinal 2
P06 Bia Vedin Konsult
15:30
Holmen
tmp
FBC Lo
Sandåkerns SK Vit
FBC Lo vs Sandåkerns SK Vit
1
-
6
1150
Match om 9:e plats
P06 Bia Vedin Konsult
17:45
Holmen
tmp
Nätra IBK
Sandåkerns SK Vit
Nätra IBK vs Sandåkerns SK Vit
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad