Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Skolcupen
BK Örnen
,
Футбол
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Футбол
21 - 22 apr 2018
U 06 -U 11
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skolcupen 2024
Skolcupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen 2016
Skolcupen 2016
Örncupen 2015
Skolcupen 2015
Örncupen 2014
Skolcupen 2014
Örncupen 2013
Skolcupen 2013
Örncupen 2012
Skolcupen 2012
Örncupen 2011
Skolcupen 2011
Örncupen 2004
Örncupen 2003
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры
День игры
суббота 21 апреля (2018)
воскресенье 22 апреля (2018)
More filters
Возрастная группа
grupp 0mix
grupp 1mix
Grupp 2mix
Grupp 3mix
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4pojkar
Grupp 5pojkar
Подгруппа
grupp 0mix
Grupp 1mix
Grupp 2mix
Grupp 3mix
Grupp 4-5tjejer
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
Grupp 5pojkar
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Geneskolan
Nolaskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.04.2018
34
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
09:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
Sidensjö Kickerz
Legenderna vs Sidensjö Kickerz
0
-
0
35
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
09:20
Nolaskolan
tmp
Adidas Girlzz
The best team Alne
Adidas Girlzz vs The best team Alne
0
-
0
36
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
09:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Hållänget
Alnebrudarna vs Hållänget
0
-
0
37
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
10:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
Adidas Girlzz
Legenderna vs Adidas Girlzz
0
-
0
38
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
10:20
Nolaskolan
tmp
The best team Alne
Hållänget
The best team Alne vs Hållänget
0
-
0
39
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
10:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Sidensjö Kickerz
Alnebrudarna vs Sidensjö Kickerz
0
-
0
40
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
11:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
Hållänget
Legenderna vs Hållänget
0
-
0
41
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
11:20
Nolaskolan
tmp
The best team Alne
Sidensjö Kickerz
The best team Alne vs Sidensjö Kickerz
0
-
0
42
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
11:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Adidas Girlzz
Alnebrudarna vs Adidas Girlzz
0
-
0
43
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
12:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
The best team Alne
Legenderna vs The best team Alne
0
-
0
44
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
12:20
Nolaskolan
tmp
Adidas Girlzz
Hållänget
Adidas Girlzz vs Hållänget
0
-
0
45
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
12:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Legenderna
Alnebrudarna vs Legenderna
0
-
0
46
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
13:00
Nolaskolan
tmp
Sidensjö Kickerz
Hållänget
Sidensjö Kickerz vs Hållänget
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad