Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Lilliputti 2018
Kiekko-Laser Junior ry
,
Lední hokej
Oulunsalo
Oulunsalo
Lední hokej
23 - 25 mar 2018
G10
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
Teräs-Kiekko
,
G10
Hrací den
pátek 23 března (2018)
sobota 24 března (2018)
neděle 25 března (2018)
More filters
Kategorie
G10
Skupina
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Jatkolohko F
Jatkolohko G
Jatkolohko H
Jatkolohko I
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Kenttä 1, Pukuhuoneiden pääty
Kenttä 2, Tulostaulun pääty
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
24.03.2018
12
G10
Alkulohko C
08:30
Kenttä 2
Runde / omgang
1
tmp
Kärpät Musta
Teräs-Kiekko
Kärpät Musta vs Teräs-Kiekko
6
-
0
14
G10
Alkulohko C
09:00
Kenttä 2
Runde / omgang
1
tmp
Teräs-Kiekko
Kemin Lämärit
Teräs-Kiekko vs Kemin Lämärit
3
-
1
20
G10
Alkulohko C
10:45
Kenttä 2
Runde / omgang
1
tmp
Teräs-Kiekko
Kemijärven Kiekko
Teräs-Kiekko vs Kemijärven Kiekko
2
-
8
35
G10
Alkulohko C
15:30
Kenttä 1
Runde / omgang
1
tmp
TIHC 2
Teräs-Kiekko
TIHC 2 vs Teräs-Kiekko
7
-
1
37
G10
Alkulohko C
16:00
Kenttä 1
Runde / omgang
1
tmp
K-Laser Valkoinen
Teräs-Kiekko
K-Laser Valkoinen vs Teräs-Kiekko
11
-
0
25.03.2018
48
G10
Jatkolohko I
09:30
Kenttä 1
Runde / omgang
2
tmp
Teräs-Kiekko
TIHC 1
Teräs-Kiekko vs TIHC 1
3
-
4
50
G10
Jatkolohko I
10:00
Kenttä 1
Runde / omgang
2
tmp
Teräs-Kiekko
Muhoksen Jääklubi
Teräs-Kiekko vs Muhoksen Jääklubi
5
-
1
66
G10
14:45
Kenttä 1
Runde / omgang
3
tmp
Teräs-Kiekko
Cobrat
Teräs-Kiekko vs Cobrat
0
-
5
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad