Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Lilliputti 2018
Kiekko-Laser Junior ry
,
Jääkiekko
Oulunsalo
Oulunsalo
Jääkiekko
23 - 25 mar 2018
G10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
TIHC 1
,
G10
Ottelupäivä
perjantai 23 maaliskuuta (2018)
lauantai 24 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 25 maaliskuuta (2018)
More filters
Luokka
G10
Ryhmä
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Jatkolohko F
Jatkolohko G
Jatkolohko H
Jatkolohko I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Kenttä 1, Pukuhuoneiden pääty
Kenttä 2, Tulostaulun pääty
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.3.2018
25
G10
Alkulohko B
12:30
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
Cobrat
TIHC 1
Cobrat vs TIHC 1
6
-
0
30
G10
Alkulohko B
13:45
Kenttä 2
Omgång
1
tmp
TIHC 1
Kärpät Keltainen
TIHC 1 vs Kärpät Keltainen
4
-
5
32
G10
Alkulohko B
14:15
Kenttä 2
Omgång
1
tmp
TIHC 1
Jääkarhut
TIHC 1 vs Jääkarhut
1
-
9
41
G10
Alkulohko B
17:15
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
K-Laser Punainen
TIHC 1
K-Laser Punainen vs TIHC 1
2
-
1
44
G10
Alkulohko B
17:45
Kenttä 2
Omgång
1
tmp
Limingan Kiekko
TIHC 1
Limingan Kiekko vs TIHC 1
10
-
0
25.3.2018
46
G10
Jatkolohko I
09:00
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
Muhoksen Jääklubi
TIHC 1
Muhoksen Jääklubi vs TIHC 1
4
-
2
48
G10
Jatkolohko I
09:30
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
Teräs-Kiekko
TIHC 1
Teräs-Kiekko vs TIHC 1
3
-
4
65
G10
14:15
Kenttä 2
Omgång
3
tmp
TIHC 1
HaU Hockey Huskit
TIHC 1 vs HaU Hockey Huskit
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad