Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Lilliputti 2018
Kiekko-Laser Junior ry
,
Хоккей
Oulunsalo
Oulunsalo
Хоккей
23 - 25 mar 2018
G10
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
Cobrat
,
G10
День игры
пятница 23 марта (2018)
суббота 24 марта (2018)
воскресенье 25 марта (2018)
More filters
Возрастная группа
G10
Подгруппа
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Jatkolohko F
Jatkolohko G
Jatkolohko H
Jatkolohko I
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Kenttä 1, Pukuhuoneiden pääty
Kenttä 2, Tulostaulun pääty
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.03.2018
25
G10
Alkulohko B
12:30
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
Cobrat
TIHC 1
Cobrat vs TIHC 1
6
-
0
28
G10
Alkulohko B
13:15
Kenttä 2
Omgång
1
tmp
Jääkarhut
Cobrat
Jääkarhut vs Cobrat
2
-
2
31
G10
Alkulohko B
14:15
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
Cobrat
Limingan Kiekko
Cobrat vs Limingan Kiekko
1
-
2
43
G10
Alkulohko B
17:45
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
Cobrat
K-Laser Punainen
Cobrat vs K-Laser Punainen
0
-
1
45
G10
Alkulohko B
18:30
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
Kärpät Keltainen
Cobrat
Kärpät Keltainen vs Cobrat
5
-
3
25.03.2018
47
G10
Jatkolohko H
09:00
Kenttä 2
Omgång
2
tmp
HaU Hockey Huskit
Cobrat
HaU Hockey Huskit vs Cobrat
1
-
5
49
G10
Jatkolohko H
09:30
Kenttä 2
Omgång
2
tmp
Kemin Lämärit
Cobrat
Kemin Lämärit vs Cobrat
0
-
8
66
G10
14:45
Kenttä 1
Omgång
3
tmp
Teräs-Kiekko
Cobrat
Teräs-Kiekko vs Cobrat
0
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad