Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Lilliputti 2018
Kiekko-Laser Junior ry
,
Icehockey
Oulunsalo
Oulunsalo
Icehockey
23 - 25 mar 2018
G10
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
K-Laser Punainen
,
G10
Gameday
Friday 23 March (2018)
Saturday 24 March (2018)
Sunday 25 March (2018)
More filters
Class
G10
Group
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Jatkolohko F
Jatkolohko G
Jatkolohko H
Jatkolohko I
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Kenttä 1, Pukuhuoneiden pääty
Kenttä 2, Tulostaulun pääty
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
3/23/2018
6
G10
Alkulohko B
18:45
Kenttä 2
Omgång
1
tmp
K-Laser Punainen
Kärpät Keltainen
K-Laser Punainen vs Kärpät Keltainen
4
-
0
7
G10
Alkulohko B
19:15
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
K-Laser Punainen
Limingan Kiekko
K-Laser Punainen vs Limingan Kiekko
1
-
4
3/24/2018
15
G10
Alkulohko B
09:45
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
K-Laser Punainen
Jääkarhut
K-Laser Punainen vs Jääkarhut
4
-
1
41
G10
Alkulohko B
17:15
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
K-Laser Punainen
TIHC 1
K-Laser Punainen vs TIHC 1
2
-
1
43
G10
Alkulohko B
17:45
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
Cobrat
K-Laser Punainen
Cobrat vs K-Laser Punainen
0
-
1
3/25/2018
58
G10
Jatkolohko E
12:30
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
Kärpät Valkoinen
K-Laser Punainen
Kärpät Valkoinen vs K-Laser Punainen
1
-
2
60
G10
Jatkolohko E
13:00
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
TIHC 2
K-Laser Punainen
TIHC 2 vs K-Laser Punainen
3
-
0
71
G10
16:00
Kenttä 2
Omgång
3
tmp
K-Laser Musta
K-Laser Punainen
K-Laser Musta vs K-Laser Punainen
6
-
4
SO
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad