Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Pipelife Cup U10 30/12
HaparandaTornio UHC
,
Jääkiekko
ICA Arena, Haparanda
ICA Arena, Haparanda
Jääkiekko
30 dec 2017
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pipelife U14
Pipelife 2024 U15
Pipelife U13
Pipelife U12
Pipelife U11
Pipelife cup
U9 Pipelife Cup 2023
Eurocity Open
Pipelife U11
Pipelife 2023 U16
Gränscupen
Barents Road 2022 U13/U14
Pipelife Cup U10
Pipelife Cup U11
Pipelife U12 2022
Pipelife U16
Pipelife 2022 U13
Pipelife 2022 U14
Pipelife 2022 U15
U16 Pipelife Cup 2021
Pipelife U11
Pipelife U12
Pipelife Cup U10
Pipelife U14
Pipelife U13
Pipelife Cup för tjejer
Pipelife Cup U15
U12 Pipelife Cup 2020
Pipelife cup
Trettondagscupen
U10 Pipelife Cup 2019
U12 Pipelife
Pipelife Cup U11
Pipelife U13
Pipelife U10
Pipelife Cup
Pipelife Cup U11
Pipelife cup
Pipelife Cup U10 30/12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
,
U10
Ottelupäivä
lauantai 30 joulukuuta (2017)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Ica Arena - Ismaskin
ICA Arena - Klockan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.12.2017
4
U10
Grupp 2
08:35
Ismaskin
Omgång
1
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
Luleå Hockey Vit
Kiimingin Kiekko-Pojat 2 vs Luleå Hockey Vit
13
-
1
11
U10
Grupp 2
11:20
Klockan
Omgång
2
tmp
Kiruna IF 2
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
Kiruna IF 2 vs Kiimingin Kiekko-Pojat 2
1
-
5
15
U10
Grupp 2
12:50
Klockan
Omgång
3
tmp
Tornio IHC 1
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
Tornio IHC 1 vs Kiimingin Kiekko-Pojat 2
1
-
4
20
U10
Grupp 2
14:30
Ismaskin
Omgång
0
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
HaparandaTornio UHC 1
Kiimingin Kiekko-Pojat 2 vs HaparandaTornio UHC 1
13
-
1
24
Semifinal 1
U10
16:25
Klockan
Omgång
0
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat 1
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
Kiimingin Kiekko-Pojat 1 vs Kiimingin Kiekko-Pojat 2
6
-
4
26
Bronsmatch
U10
17:00
Klockan
Omgång
0
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat 2
Tornio IHC 1
Kiimingin Kiekko-Pojat 2 vs Tornio IHC 1
7
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad