Cuponline använder cookies
Läs mer
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Innebandy
Själevad
Själevad
Innebandy
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher för
En salig röra
,
Herr Division 1
Matchdag
torsdag 12 oktober (2017)
måndag 16 oktober (2017)
torsdag 19 oktober (2017)
måndag 23 oktober (2017)
torsdag 26 oktober (2017)
torsdag 2 november (2017)
torsdag 9 november (2017)
torsdag 16 november (2017)
torsdag 23 november (2017)
måndag 27 november (2017)
torsdag 30 november (2017)
måndag 4 december (2017)
torsdag 7 december (2017)
måndag 11 december (2017)
lördag 30 december (2017)
måndag 15 januari (2018)
torsdag 18 januari (2018)
måndag 22 januari (2018)
torsdag 25 januari (2018)
måndag 29 januari (2018)
måndag 5 februari (2018)
torsdag 8 februari (2018)
måndag 12 februari (2018)
torsdag 15 februari (2018)
torsdag 22 februari (2018)
torsdag 1 mars (2018)
torsdag 8 mars (2018)
torsdag 15 mars (2018)
torsdag 22 mars (2018)
More filters
Klass
Herr Division 1
Skyttis Arena Cup
Grupp
Grupp 1
Grupp A
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Geneskolan
Skyttis Arena
Ängetskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2017-10-16
3
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
1
tmp
Team BK 96
En salig röra
Team BK 96 vs En salig röra
6
-
7
2017-10-23
7
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
2
tmp
En salig röra
North Stars
En salig röra vs North Stars
4
-
10
2017-11-02
12
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
4
tmp
En salig röra
Blackhawks
En salig röra vs Blackhawks
8
-
9
2017-11-16
15
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
4
tmp
Köttbullarna
En salig röra
Köttbullarna vs En salig röra
7
-
3
2017-11-27
19
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
5
tmp
En salig röra
Snabbmakaronerna
En salig röra vs Snabbmakaronerna
3
-
9
2017-11-30
21
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
6
tmp
Gula Huset
En salig röra
Gula Huset vs En salig röra
5
-
6
SO
2017-12-07
26
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
7
tmp
En salig röra
ÖBIK
En salig röra vs ÖBIK
10
-
6
2018-01-18
32
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
En salig röra
Team BK 96
En salig röra vs Team BK 96
8
-
9
2018-01-25
36
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
North Stars
En salig röra
North Stars vs En salig röra
10
-
5
2018-02-08
44
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
En salig röra
Köttbullarna
En salig röra vs Köttbullarna
8
-
15
2018-02-15
48
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
Snabbmakaronerna
En salig röra
Snabbmakaronerna vs En salig röra
10
-
5
2018-02-22
50
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
En salig röra
Gula Huset
En salig röra vs Gula Huset
1
-
13
2018-03-08
39
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
Blackhawks
En salig röra
Blackhawks vs En salig röra
13
-
7
2018-03-15
53
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
ÖBIK
En salig röra
ÖBIK vs En salig röra
7
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad