Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Флорбол
Själevad
Själevad
Флорбол
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
Gula Huset
,
Herr Division 1
День игры
четверг 12 октября (2017)
понедельник 16 октября (2017)
четверг 19 октября (2017)
понедельник 23 октября (2017)
четверг 26 октября (2017)
четверг 2 ноября (2017)
четверг 9 ноября (2017)
четверг 16 ноября (2017)
четверг 23 ноября (2017)
понедельник 27 ноября (2017)
четверг 30 ноября (2017)
понедельник 4 декабря (2017)
четверг 7 декабря (2017)
понедельник 11 декабря (2017)
суббота 30 декабря (2017)
понедельник 15 января (2018)
четверг 18 января (2018)
понедельник 22 января (2018)
четверг 25 января (2018)
понедельник 29 января (2018)
понедельник 5 февраля (2018)
четверг 8 февраля (2018)
понедельник 12 февраля (2018)
четверг 15 февраля (2018)
четверг 22 февраля (2018)
четверг 1 марта (2018)
четверг 8 марта (2018)
четверг 15 марта (2018)
четверг 22 марта (2018)
More filters
Возрастная группа
Herr Division 1
Skyttis Arena Cup
Подгруппа
Grupp 1
Grupp A
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Geneskolan
Skyttis Arena
Ängetskolan
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
12.10.2017
2
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kierros
0
tmp
Gula Huset
ÖBIK
Gula Huset vs ÖBIK
15
-
2
19.10.2017
5
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kierros
2
tmp
Snabbmakaronerna
Gula Huset
Snabbmakaronerna vs Gula Huset
3
-
9
26.10.2017
9
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kierros
3
tmp
Team BK 96
Gula Huset
Team BK 96 vs Gula Huset
9
-
7
09.11.2017
13
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kierros
4
tmp
Gula Huset
North Stars
Gula Huset vs North Stars
4
-
6
23.11.2017
18
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kierros
0
tmp
Blackhawks
Gula Huset
Blackhawks vs Gula Huset
7
-
6
30.11.2017
21
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kierros
6
tmp
Gula Huset
En salig röra
Gula Huset vs En salig röra
5
-
6
SO
07.12.2017
25
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kierros
7
tmp
Köttbullarna
Gula Huset
Köttbullarna vs Gula Huset
3
-
7
15.01.2018
30
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Kierros
0
tmp
ÖBIK
Gula Huset
ÖBIK vs Gula Huset
3
-
8
22.01.2018
34
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Kierros
0
tmp
Gula Huset
Snabbmakaronerna
Gula Huset vs Snabbmakaronerna
8
-
6
29.01.2018
38
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Kierros
0
tmp
Gula Huset
Team BK 96
Gula Huset vs Team BK 96
13
-
8
05.02.2018
42
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Kierros
0
tmp
North Stars
Gula Huset
North Stars vs Gula Huset
4
-
7
12.02.2018
46
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Kierros
0
tmp
Gula Huset
Blackhawks
Gula Huset vs Blackhawks
2
-
4
22.02.2018
50
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kierros
0
tmp
En salig röra
Gula Huset
En salig röra vs Gula Huset
1
-
13
15.03.2018
54
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kierros
0
tmp
Gula Huset
Köttbullarna
Gula Huset vs Köttbullarna
6
-
9
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad