Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Salibandy
Själevad
Själevad
Salibandy
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
ÖBIK
,
Herr Division 1
Ottelupäivä
torstai 12 lokakuuta (2017)
maanantai 16 lokakuuta (2017)
torstai 19 lokakuuta (2017)
maanantai 23 lokakuuta (2017)
torstai 26 lokakuuta (2017)
torstai 2 marraskuuta (2017)
torstai 9 marraskuuta (2017)
torstai 16 marraskuuta (2017)
torstai 23 marraskuuta (2017)
maanantai 27 marraskuuta (2017)
torstai 30 marraskuuta (2017)
maanantai 4 joulukuuta (2017)
torstai 7 joulukuuta (2017)
maanantai 11 joulukuuta (2017)
lauantai 30 joulukuuta (2017)
maanantai 15 tammikuuta (2018)
torstai 18 tammikuuta (2018)
maanantai 22 tammikuuta (2018)
torstai 25 tammikuuta (2018)
maanantai 29 tammikuuta (2018)
maanantai 5 helmikuuta (2018)
torstai 8 helmikuuta (2018)
maanantai 12 helmikuuta (2018)
torstai 15 helmikuuta (2018)
torstai 22 helmikuuta (2018)
torstai 1 maaliskuuta (2018)
torstai 8 maaliskuuta (2018)
torstai 15 maaliskuuta (2018)
torstai 22 maaliskuuta (2018)
More filters
Luokka
Herr Division 1
Skyttis Arena Cup
Ryhmä
Grupp 1
Grupp A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Geneskolan
Skyttis Arena
Ängetskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.10.2017
2
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
Gula Huset
ÖBIK
Gula Huset vs ÖBIK
15
-
2
19.10.2017
6
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
2
tmp
ÖBIK
Team BK 96
ÖBIK vs Team BK 96
8
-
12
26.10.2017
10
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
ÖBIK
Snabbmakaronerna
ÖBIK vs Snabbmakaronerna
5
-
8
9.11.2017
14
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
ÖBIK
Blackhawks
ÖBIK vs Blackhawks
4
-
10
23.11.2017
17
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
5
tmp
North Stars
ÖBIK
North Stars vs ÖBIK
10
-
3
30.11.2017
22
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
ÖBIK
Köttbullarna
ÖBIK vs Köttbullarna
3
-
18
7.12.2017
26
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
7
tmp
En salig röra
ÖBIK
En salig röra vs ÖBIK
10
-
6
15.1.2018
30
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Omgång
0
tmp
ÖBIK
Gula Huset
ÖBIK vs Gula Huset
3
-
8
22.1.2018
33
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
9
tmp
Team BK 96
ÖBIK
Team BK 96 vs ÖBIK
9
-
7
29.1.2018
37
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
0
tmp
Snabbmakaronerna
ÖBIK
Snabbmakaronerna vs ÖBIK
7
-
6
SO
5.2.2018
41
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
0
tmp
Blackhawks
ÖBIK
Blackhawks vs ÖBIK
9
-
4
12.2.2018
45
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
0
tmp
ÖBIK
North Stars
ÖBIK vs North Stars
2
-
5
22.2.2018
49
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
Köttbullarna
ÖBIK
Köttbullarna vs ÖBIK
11
-
4
15.3.2018
53
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
ÖBIK
En salig röra
ÖBIK vs En salig röra
7
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad