Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Floorball
Själevad
Själevad
Floorball
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Köttbullarna
,
Herr Division 1
Kampdag
torsdag 12 oktober (2017)
mandag 16 oktober (2017)
torsdag 19 oktober (2017)
mandag 23 oktober (2017)
torsdag 26 oktober (2017)
torsdag 2 november (2017)
torsdag 9 november (2017)
torsdag 16 november (2017)
torsdag 23 november (2017)
mandag 27 november (2017)
torsdag 30 november (2017)
mandag 4 december (2017)
torsdag 7 december (2017)
mandag 11 december (2017)
lørdag 30 december (2017)
mandag 15 januar (2018)
torsdag 18 januar (2018)
mandag 22 januar (2018)
torsdag 25 januar (2018)
mandag 29 januar (2018)
mandag 5 februar (2018)
torsdag 8 februar (2018)
mandag 12 februar (2018)
torsdag 15 februar (2018)
torsdag 22 februar (2018)
torsdag 1 marts (2018)
torsdag 8 marts (2018)
torsdag 15 marts (2018)
torsdag 22 marts (2018)
More filters
Klasse
Herr Division 1
Skyttis Arena Cup
Gruppe
Grupp 1
Grupp A
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Geneskolan
Skyttis Arena
Ängetskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12-10-2017
1
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
Köttbullarna
Snabbmakaronerna
Köttbullarna vs Snabbmakaronerna
7
-
6
SO
23-10-2017
8
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Omgång
0
tmp
Blackhawks
Köttbullarna
Blackhawks vs Köttbullarna
8
-
4
02-11-2017
11
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
North Stars
Köttbullarna
North Stars vs Köttbullarna
13
-
7
16-11-2017
15
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
4
tmp
Köttbullarna
En salig röra
Köttbullarna vs En salig röra
7
-
3
27-11-2017
20
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Omgång
0
tmp
Team BK 96
Köttbullarna
Team BK 96 vs Köttbullarna
7
-
4
30-11-2017
22
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
ÖBIK
Köttbullarna
ÖBIK vs Köttbullarna
3
-
18
07-12-2017
25
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
7
tmp
Köttbullarna
Gula Huset
Köttbullarna vs Gula Huset
3
-
7
15-01-2018
29
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Omgång
8
tmp
Snabbmakaronerna
Köttbullarna
Snabbmakaronerna vs Köttbullarna
6
-
7
SO
25-01-2018
35
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
Köttbullarna
Blackhawks
Köttbullarna vs Blackhawks
4
-
7
08-02-2018
44
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
En salig röra
Köttbullarna
En salig röra vs Köttbullarna
8
-
15
15-02-2018
47
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
Köttbullarna
Team BK 96
Köttbullarna vs Team BK 96
13
-
3
22-02-2018
49
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Omgång
0
tmp
Köttbullarna
ÖBIK
Köttbullarna vs ÖBIK
11
-
4
08-03-2018
40
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
Köttbullarna
North Stars
Köttbullarna vs North Stars
5
-
10
15-03-2018
54
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Omgång
0
tmp
Gula Huset
Köttbullarna
Gula Huset vs Köttbullarna
6
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad