Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
West Coast
,
B14 AAA
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
20.4.2018
6
B14 AAA
Group B
09:30
Volvo B
tmp
West Coast
Future Stars 2004
West Coast vs Future Stars 2004
4
-
0
16
B14 AAA
Group B
12:00
Volvo B
tmp
Ikavit Moscow 2004
West Coast
Ikavit Moscow 2004 vs West Coast
0
-
5
28
B14 AAA
Group B
14:30
Volvo B
tmp
HS Riga 2004
West Coast
HS Riga 2004 vs West Coast
0
-
5
40
B14 AAA
Group B
19:30
Volvo B
tmp
West Coast
Team Pelimatkat
West Coast vs Team Pelimatkat
5
-
2
21.4.2018
54
B14 AAA
Group B
08:30
Volvo B
tmp
West Coast
Jelgavas Ledus Sporta skola
West Coast vs Jelgavas Ledus Sporta skola
9
-
0
62
1/4 final
B14 AAA
13:15
Volvo A
tmp
West Coast
Pardaugava 1.div
West Coast vs Pardaugava 1.div
1
-
2
76
5/8 place
B14 AAA
16:00
Volvo B
tmp
West Coast
Ozo Stars U14
West Coast vs Ozo Stars U14
2
-
0
22.4.2018
94
5th place
B14 AAA
12:45
Volvo A
tmp
Team Pelimatkat
West Coast
Team Pelimatkat vs West Coast
2
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad