Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
HC Ultramar
,
B20
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
13.4.2018
2
B20
Group A
10:15
Ozo
tmp
HC Ultramar
HS Riga
HC Ultramar vs HS Riga
2
-
3
10
B20
Group A
15:15
Ozo
tmp
Pardaugava 1
HC Ultramar
Pardaugava 1 vs HC Ultramar
0
-
7
17
B20
Group A
17:45
Ozo
tmp
Sunne IK
HC Ultramar
Sunne IK vs HC Ultramar
2
-
1
13
B20
Group A
21:30
Ozo
tmp
HC Ultramar
Spanga IS
HC Ultramar vs Spanga IS
7
-
2
14.4.2018
0
B20
Group C
00:00
Inbox
tmp
HS Riga
HC Ultramar
HS Riga vs HC Ultramar
3
-
2
0
B20
Group C
00:00
Inbox
tmp
Sunne IK
HC Ultramar
Sunne IK vs HC Ultramar
2
-
1
22
Group C
B20
Group C
10:15
Inbox
tmp
HC Ultramar
Volvo
HC Ultramar vs Volvo
2
-
1
28
Group C
B20
Group C
12:45
Inbox
tmp
Pardaugava 2
HC Ultramar
Pardaugava 2 vs HC Ultramar
0
-
6
31
Group C
B20
Group C
16:30
Inbox
tmp
HC Ultramar
HK Venta 2002
HC Ultramar vs HK Venta 2002
3
-
3
15.4.2018
35
1/2 final
B20
10:00
Volvo B
tmp
Volvo
HC Ultramar
Volvo vs HC Ultramar
2
-
3
SO
40
Final
B20
17:45
Volvo A
tmp
HS Riga
HC Ultramar
HS Riga vs HC Ultramar
2
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad