Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Marupe HS/Zalie
,
B12 AA
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
6.4.2018
6
B12 AA
Group C
08:45
Mogo
tmp
Marupe HS/Zalie
Pelicans E1-06 Hollola
Marupe HS/Zalie vs Pelicans E1-06 Hollola
2
-
2
14
B12 AA
Group C
11:15
Mogo
tmp
HJK Black Helsinki Hockey Club
Marupe HS/Zalie
HJK Black Helsinki Hockey Club vs Marupe HS/Zalie
9
-
3
22
B12 AA
Group C
18:45
Mogo
tmp
HS Riga 2007 A
Marupe HS/Zalie
HS Riga 2007 A vs Marupe HS/Zalie
5
-
1
7.4.2018
30
Group G
B12 AA
Group G
08:45
Volvo B
tmp
Marupe HS/Zalie
Yantar-2
Marupe HS/Zalie vs Yantar-2
0
-
12
38
Group G
B12 AA
Group G
13:45
Mogo
tmp
Daugavpils BJSS
Marupe HS/Zalie
Daugavpils BJSS vs Marupe HS/Zalie
5
-
0
46
Group G
B12 AA
Group G
18:45
Mogo
tmp
Marupe HS/Zalie
Marupe HS/Baltie
Marupe HS/Zalie vs Marupe HS/Baltie
5
-
2
8.4.2018
49
13/16 place
B12 AA
07:00
Inbox
tmp
Marupe HS/Zalie
Bobrov
Marupe HS/Zalie vs Bobrov
5
-
0
58
13th place
B12 AA
12:00
Inbox
tmp
Marupe HS/Zalie
HJK Green Helsinki Hockey Club
Marupe HS/Zalie vs HJK Green Helsinki Hockey Club
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad