Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Kloten Young Flyers
,
B15
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.3.2018
4
B15
Group B
07:15
Volvo B
tmp
Brynas IF
Kloten Young Flyers
Brynas IF vs Kloten Young Flyers
4
-
3
17
B15
Group B
17:15
Volvo B
tmp
Oliva
Kloten Young Flyers
Oliva vs Kloten Young Flyers
1
-
0
31.3.2018
30
B15
Group B
12:00
Inbox
tmp
Kloten Young Flyers
Marupe
Kloten Young Flyers vs Marupe
3
-
3
40
B15
Group B
18:15
Inbox
tmp
Hunters/Ljk C2 03
Kloten Young Flyers
Hunters/Ljk C2 03 vs Kloten Young Flyers
3
-
8
1.4.2018
53
B15
Group B
08:30
Volvo B
tmp
Kloten Young Flyers
HK Ogre Juniors
Kloten Young Flyers vs HK Ogre Juniors
3
-
2
65
9/16 place
B15
12:15
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents
Kloten Young Flyers
Team Hockey Talents vs Kloten Young Flyers
3
-
5
77
9/12 place
B15
18:30
Volvo B
tmp
Kloten Young Flyers
Tverichi
Kloten Young Flyers vs Tverichi
2
-
1
2.4.2018
92
9th place
B15
07:00
Volvo A
tmp
Kloten Young Flyers
Tordon White
Kloten Young Flyers vs Tordon White
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad