Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Brocenu NBJSS 2008
,
B10
Matchdag
fredag 30 mars (2018)
lördag 31 mars (2018)
söndag 1 april (2018)
måndag 2 april (2018)
fredag 6 april (2018)
lördag 7 april (2018)
söndag 8 april (2018)
fredag 13 april (2018)
lördag 14 april (2018)
söndag 15 april (2018)
fredag 20 april (2018)
lördag 21 april (2018)
söndag 22 april (2018)
fredag 27 april (2018)
lördag 28 april (2018)
söndag 29 april (2018)
More filters
Klass
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-04-27
9
B10
Group E
09:15
Volvo B
tmp
Brocenu NBJSS 2008
Fenix 2008
Brocenu NBJSS 2008 vs Fenix 2008
1
-
7
25
B10
Group E
14:30
Volvo B
tmp
BHC37
Brocenu NBJSS 2008
BHC37 vs Brocenu NBJSS 2008
4
-
2
42
B10
Group E
20:30
Volvo B
tmp
Brocenu NBJSS 2008
Tordon White
Brocenu NBJSS 2008 vs Tordon White
2
-
6
2018-04-28
62
17/32 place
B10
13:30
Jelgava
tmp
Marupe HS Baltie
Brocenu NBJSS 2008
Marupe HS Baltie vs Brocenu NBJSS 2008
1
-
0
79
25/32 place
B10
18:45
Jelgava
tmp
HS Kurbads
Brocenu NBJSS 2008
HS Kurbads vs Brocenu NBJSS 2008
3
-
2
2018-04-29
95
29/32 place
B10
07:00
Kurbads
tmp
Marupe HS Zalie
Brocenu NBJSS 2008
Marupe HS Zalie vs Brocenu NBJSS 2008
3
-
6
98
29th place
B10
11:15
Kurbads
tmp
Brocenu NBJSS 2008
EKS08 Blue
Brocenu NBJSS 2008 vs EKS08 Blue
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad