2017-08-27
|
1
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan A
tmp
|
Gif Sundsvall Ronaldo
|
Kubikenborgs IF Svart
|
Gif Sundsvall Ronaldo
vs
Kubikenborgs IF Svart
|
|
2
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan B
tmp
|
Sidsjö-Böle IF
|
Svartviks IF
|
Sidsjö-Böle IF
vs
Svartviks IF
|
|
3
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan C
tmp
|
Kovlands IF
|
Selånger FK 1
|
Kovlands IF
vs
Selånger FK 1
|
|
4
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan D
tmp
|
Kubikenborgs IF Gul
|
Alnö IF Magma
|
Kubikenborgs IF Gul
vs
Alnö IF Magma
|
|
5
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan 1
tmp
|
Alnö IF Alnöit
|
Selånger FK 2
|
Alnö IF Alnöit
vs
Selånger FK 2
|
|
6
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan 2
tmp
|
Alnö IF Vulkan
|
Njurunda SK Röd
|
Alnö IF Vulkan
vs
Njurunda SK Röd
|
|
7
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan 3
tmp
|
Essvik AIF Grön
|
Selånger FK 3
|
Essvik AIF Grön
vs
Selånger FK 3
|
|
8
|
P8
Grupp 1
|
09:00
|
Plan 4
tmp
|
Gif Sundsvall Messi
|
Essvik AIF Vit
|
Gif Sundsvall Messi
vs
Essvik AIF Vit
|
|
9
|
P8
Grupp 1
|
09:30
|
Plan A
tmp
|
Njurunda SK Blå
|
Gif Sundsvall Zlatan
|
Njurunda SK Blå
vs
Gif Sundsvall Zlatan
|
|
10
|
P8
Grupp 1
|
09:30
|
Plan B
tmp
|
Medskogsbron BK
|
Indals IF
|
Medskogsbron BK
vs
Indals IF
|
|
11
|
F7
Grupp 1
|
09:30
|
Plan C
tmp
|
Kungsnäs FC Blå
|
Heffnersklubban
|
Kungsnäs FC Blå
vs
Heffnersklubban
|
|
12
|
F7
Grupp 1
|
09:30
|
Plan D
tmp
|
Matfors IF
|
Alnö IF Röd
|
Matfors IF
vs
Alnö IF Röd
|
|
13
|
F7
Grupp 1
|
09:30
|
Plan 1
tmp
|
Kungsnäs FC Vit
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Kungsnäs FC Vit
vs
Sidsjö-Böle IF Grön
|
|
14
|
F7
Grupp 1
|
09:30
|
Plan 2
tmp
|
Alnö IF Blå
|
Selånger FK
|
Alnö IF Blå
vs
Selånger FK
|
|
15
|
F7
Grupp 1
|
09:30
|
Plan 3
tmp
|
Alnö IF Vit
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Alnö IF Vit
vs
Sidsjö-Böle IF Svart
|
|
16
|
P7
Grupp 1
|
09:30
|
Plan 4
tmp
|
Sundsvalls FF Blå
|
Kungsnäs FC Vit
|
Sundsvalls FF Blå
vs
Kungsnäs FC Vit
|
|
17
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan A
tmp
|
Kovlands IF
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Kovlands IF
vs
Sidsjö-Böle IF Vit
|
|
18
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan B
tmp
|
Alnö IF 2
|
Matfors IF
|
Alnö IF 2
vs
Matfors IF
|
|
19
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan C
tmp
|
Kungsnäs FC Blå
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Kungsnäs FC Blå
vs
Sidsjö-Böle IF Grön
|
|
20
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan D
tmp
|
Selånger FK
|
Lucksta IF
|
Selånger FK
vs
Lucksta IF
|
|
21
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan 1
tmp
|
Kubikenborgs IF
|
Svartviks IF
|
Kubikenborgs IF
vs
Svartviks IF
|
|
22
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan 2
tmp
|
Alnö IF 3
|
Sundsvalls FF Vit
|
Alnö IF 3
vs
Sundsvalls FF Vit
|
|
23
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan 3
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Blå
|
Alnö IF 4
|
Sidsjö-Böle IF Blå
vs
Alnö IF 4
|
|
24
|
P7
Grupp 1
|
10:00
|
Plan 4
tmp
|
Alnö IF 1
|
IFK Timrå Vit
|
Alnö IF 1
vs
IFK Timrå Vit
|
|
25
|
P7
Grupp 1
|
10:30
|
Plan A
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Sund IF
|
Sidsjö-Böle IF Svart
vs
Sund IF
|
|
26
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan B
tmp
|
Sundsvall FF Vit
|
Alnö IF Vit
|
Sundsvall FF Vit
vs
Alnö IF Vit
|
|
27
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan C
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Matfors IF
|
Sidsjö-Böle IF Grön
vs
Matfors IF
|
|
28
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan D
tmp
|
Lucksta IF
|
Kovlands IF
|
Lucksta IF
vs
Kovlands IF
|
|
29
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan 1
tmp
|
Selånger FK Röd
|
Alnö IF Röd
|
Selånger FK Röd
vs
Alnö IF Röd
|
|
30
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan 2
tmp
|
Sundsvall FF Blå
|
Njurunda IK
|
Sundsvall FF Blå
vs
Njurunda IK
|
|
31
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan 3
tmp
|
Medskogsbrons BK
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Medskogsbrons BK
vs
Sidsjö-Böle IF Vit
|
|
32
|
F8
Grupp 1
|
10:30
|
Plan 4
tmp
|
Selånger FK Blå
|
Heffnersklubban
|
Selånger FK Blå
vs
Heffnersklubban
|
|
33
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan A
tmp
|
Alnö IF Magma
|
Essvik AIF Grön
|
Alnö IF Magma
vs
Essvik AIF Grön
|
|
34
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan B
tmp
|
Gif Sundsvall Zlatan
|
Indals IF
|
Gif Sundsvall Zlatan
vs
Indals IF
|
|
35
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan C
tmp
|
Selånger FK 3
|
Medskogsbron BK
|
Selånger FK 3
vs
Medskogsbron BK
|
|
36
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan D
tmp
|
Gif Sundsvall Ronaldo
|
Kovlands IF
|
Gif Sundsvall Ronaldo
vs
Kovlands IF
|
|
37
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan 1
tmp
|
Selånger FK 2
|
Alnö IF Vulkan
|
Selånger FK 2
vs
Alnö IF Vulkan
|
|
38
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan 2
tmp
|
Njurunda SK Röd
|
Gif Sundsvall Messi
|
Njurunda SK Röd
vs
Gif Sundsvall Messi
|
|
39
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan 3
tmp
|
Essvik AIF Vit
|
Njurunda SK Blå
|
Essvik AIF Vit
vs
Njurunda SK Blå
|
|
40
|
P8
Grupp 1
|
11:00
|
Plan 4
tmp
|
Kubikenborgs IF Svart
|
Sidsjö-Böle IF
|
Kubikenborgs IF Svart
vs
Sidsjö-Böle IF
|
|
41
|
P8
Grupp 1
|
11:30
|
Plan A
tmp
|
Ånge IF
|
Alnö IF Alnöit
|
Ånge IF
vs
Alnö IF Alnöit
|
|
42
|
P8
Grupp 1
|
11:30
|
Plan B
tmp
|
Selånger FK 1
|
Kubikenborgs IF Gul
|
Selånger FK 1
vs
Kubikenborgs IF Gul
|
|
43
|
F7
Grupp 1
|
11:30
|
Plan C
tmp
|
Alnö IF Vit
|
Kungsnäs FC Blå
|
Alnö IF Vit
vs
Kungsnäs FC Blå
|
|
44
|
F7
Grupp 1
|
11:30
|
Plan D
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Alnö IF Blå
|
Sidsjö-Böle IF Svart
vs
Alnö IF Blå
|
|
45
|
F7
Grupp 1
|
11:30
|
Plan 1
tmp
|
Selånger FK
|
Matfors IF
|
Selånger FK
vs
Matfors IF
|
|
46
|
F7
Grupp 1
|
11:30
|
Plan 2
tmp
|
Alnö IF Röd
|
Kungsnäs FC Vit
|
Alnö IF Röd
vs
Kungsnäs FC Vit
|
|
47
|
F7
Grupp 1
|
11:30
|
Plan 3
tmp
|
Heffnersklubban
|
Njurunda IK
|
Heffnersklubban
vs
Njurunda IK
|
|
48
|
P7
Grupp 1
|
11:30
|
Plan 4
tmp
|
Alnö IF 3
|
Selånger FK
|
Alnö IF 3
vs
Selånger FK
|
|
49
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan A
tmp
|
Sundsvalls FF Vit
|
Kubikenborgs IF
|
Sundsvalls FF Vit
vs
Kubikenborgs IF
|
|
50
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan B
tmp
|
Kungsnäs FC Vit
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Kungsnäs FC Vit
vs
Sidsjö-Böle IF Vit
|
|
51
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan C
tmp
|
Matfors IF
|
Sundsvalls FF Blå
|
Matfors IF
vs
Sundsvalls FF Blå
|
|
52
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan D
tmp
|
Alnö IF 4
|
Kovlands IF
|
Alnö IF 4
vs
Kovlands IF
|
|
53
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan 1
tmp
|
IFK Timrå Vit
|
Alnö IF 2
|
IFK Timrå Vit
vs
Alnö IF 2
|
|
54
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan 2
tmp
|
Sund IF
|
Sidsjö-Böle IF Blå
|
Sund IF
vs
Sidsjö-Böle IF Blå
|
|
55
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan 3
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Alnö IF 1
|
Sidsjö-Böle IF Grön
vs
Alnö IF 1
|
|
56
|
P7
Grupp 1
|
12:00
|
Plan 4
tmp
|
IFK Timrå Blå
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
IFK Timrå Blå
vs
Sidsjö-Böle IF Svart
|
|
57
|
P7
Grupp 1
|
12:30
|
Plan A
tmp
|
Lucksta IF
|
Kungsnäs FC Blå
|
Lucksta IF
vs
Kungsnäs FC Blå
|
|
58
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan B
tmp
|
Lucksta IF
|
Sundsvalls DFF
|
Lucksta IF
vs
Sundsvalls DFF
|
|
59
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan C
tmp
|
Alnö IF Vit
|
Selånger FK Röd
|
Alnö IF Vit
vs
Selånger FK Röd
|
|
60
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan D
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Kovlands IF
|
Sidsjö-Böle IF Grön
vs
Kovlands IF
|
|
61
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan 1
tmp
|
Sundsvall FF Blå
|
Alnö IF Röd
|
Sundsvall FF Blå
vs
Alnö IF Röd
|
|
62
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan 2
tmp
|
Selånger FK Blå
|
Sundsvall FF Vit
|
Selånger FK Blå
vs
Sundsvall FF Vit
|
|
63
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan 3
tmp
|
Heffnersklubban
|
Matfors IF
|
Heffnersklubban
vs
Matfors IF
|
|
64
|
F8
Grupp 1
|
12:30
|
Plan 4
tmp
|
Njurunda IK
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Njurunda IK
vs
Sidsjö-Böle IF Vit
|
|
65
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan A
tmp
|
Kovlands IF
|
Kubikenborgs IF Svart
|
Kovlands IF
vs
Kubikenborgs IF Svart
|
|
66
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan B
tmp
|
Kubikenborgs IF Gul
|
Gif Sundsvall Ronaldo
|
Kubikenborgs IF Gul
vs
Gif Sundsvall Ronaldo
|
|
67
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan C
tmp
|
Alnö IF Alnöit
|
Svartviks IF
|
Alnö IF Alnöit
vs
Svartviks IF
|
|
68
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan D
tmp
|
Indals IF
|
Selånger FK 1
|
Indals IF
vs
Selånger FK 1
|
|
69
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan 1
tmp
|
Essvik AIF Grön
|
Ånge IF
|
Essvik AIF Grön
vs
Ånge IF
|
|
70
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan 2
tmp
|
Gif Sundsvall Messi
|
Alnö IF Magma
|
Gif Sundsvall Messi
vs
Alnö IF Magma
|
|
71
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan 3
tmp
|
Njurunda SK Blå
|
Selånger FK 2
|
Njurunda SK Blå
vs
Selånger FK 2
|
|
72
|
P8
Grupp 1
|
13:00
|
Plan 4
tmp
|
Medskogsbron BK
|
Njurunda SK Röd
|
Medskogsbron BK
vs
Njurunda SK Röd
|
|
73
|
P8
Grupp 1
|
13:30
|
Plan A
tmp
|
Alnö IF Vulkan
|
Essvik AIF Vit
|
Alnö IF Vulkan
vs
Essvik AIF Vit
|
|
74
|
P8
Grupp 1
|
13:30
|
Plan B
tmp
|
Gif Sundsvall Zlatan
|
Selånger FK 3
|
Gif Sundsvall Zlatan
vs
Selånger FK 3
|
|
75
|
F7
Grupp 1
|
13:30
|
Plan C
tmp
|
Alnö IF Röd
|
Heffnersklubban
|
Alnö IF Röd
vs
Heffnersklubban
|
|
76
|
F7
Grupp 1
|
13:30
|
Plan D
tmp
|
Njurunda IK
|
Kungsnäs FC Vit
|
Njurunda IK
vs
Kungsnäs FC Vit
|
|
77
|
F7
Grupp 1
|
13:30
|
Plan 1
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Selånger FK
|
Sidsjö-Böle IF Grön
vs
Selånger FK
|
|
78
|
F7
Grupp 1
|
13:30
|
Plan 2
tmp
|
Matfors IF
|
Alnö IF Vit
|
Matfors IF
vs
Alnö IF Vit
|
|
79
|
F7
Grupp 1
|
13:30
|
Plan 3
tmp
|
Kungsnäs FC Blå
|
Alnö IF Blå
|
Kungsnäs FC Blå
vs
Alnö IF Blå
|
|
80
|
P7
Grupp 1
|
13:30
|
Plan 4
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Blå
|
IFK Timrå Blå
|
Sidsjö-Böle IF Blå
vs
IFK Timrå Blå
|
|
81
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan A
tmp
|
Alnö IF 2
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Alnö IF 2
vs
Sidsjö-Böle IF Grön
|
|
82
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan B
tmp
|
Alnö IF 1
|
Lucksta IF
|
Alnö IF 1
vs
Lucksta IF
|
|
83
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan C
tmp
|
Matfors IF
|
Kungsnäs FC Vit
|
Matfors IF
vs
Kungsnäs FC Vit
|
|
84
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan D
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Alnö IF 4
|
Sidsjö-Böle IF Vit
vs
Alnö IF 4
|
|
85
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan 1
tmp
|
Sundsvalls FF Blå
|
IFK Timrå Vit
|
Sundsvalls FF Blå
vs
IFK Timrå Vit
|
|
86
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan 2
tmp
|
Kovlands IF
|
Sund IF
|
Kovlands IF
vs
Sund IF
|
|
87
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan 3
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Svartviks IF
|
Sidsjö-Böle IF Svart
vs
Svartviks IF
|
|
88
|
P7
Grupp 1
|
14:00
|
Plan 4
tmp
|
Kungsnäs FC Blå
|
Alnö IF 3
|
Kungsnäs FC Blå
vs
Alnö IF 3
|
|
89
|
P7
Grupp 1
|
14:30
|
Plan A
tmp
|
Selånger FK
|
Kubikenborgs IF
|
Selånger FK
vs
Kubikenborgs IF
|
|
90
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan B
tmp
|
Selånger FK Röd
|
Sundsvall FF Blå
|
Selånger FK Röd
vs
Sundsvall FF Blå
|
|
91
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan C
tmp
|
Kovlands IF
|
Medskogsbrons BK
|
Kovlands IF
vs
Medskogsbrons BK
|
|
92
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan D
tmp
|
Alnö IF Röd
|
Selånger FK Blå
|
Alnö IF Röd
vs
Selånger FK Blå
|
|
93
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan 1
tmp
|
Sundsvall FF Vit
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Sundsvall FF Vit
vs
Sidsjö-Böle IF Vit
|
|
94
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan 2
tmp
|
Alnö IF Vit
|
Lucksta IF
|
Alnö IF Vit
vs
Lucksta IF
|
|
95
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan 3
tmp
|
Matfors IF
|
Njurunda IK
|
Matfors IF
vs
Njurunda IK
|
|
96
|
F8
Grupp 1
|
14:30
|
Plan 4
tmp
|
Sundsvalls DFF
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Sundsvalls DFF
vs
Sidsjö-Böle IF Grön
|
|
97
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan A
tmp
|
Indals IF
|
Gif Sundsvall Messi
|
Indals IF
vs
Gif Sundsvall Messi
|
|
98
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan B
tmp
|
Kubikenborgs IF Svart
|
Svartviks IF
|
Kubikenborgs IF Svart
vs
Svartviks IF
|
|
99
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan C
tmp
|
Medskogsbron BK
|
Njurunda SK Blå
|
Medskogsbron BK
vs
Njurunda SK Blå
|
|
100
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan D
tmp
|
Njurunda SK Röd
|
Kubikenborgs IF Gul
|
Njurunda SK Röd
vs
Kubikenborgs IF Gul
|
|
101
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan 1
tmp
|
Essvik AIF Vit
|
Alnö IF Alnöit
|
Essvik AIF Vit
vs
Alnö IF Alnöit
|
|
102
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan 2
tmp
|
Selånger FK 1
|
Gif Sundsvall Ronaldo
|
Selånger FK 1
vs
Gif Sundsvall Ronaldo
|
|
103
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan 3
tmp
|
Alnö IF Magma
|
Kovlands IF
|
Alnö IF Magma
vs
Kovlands IF
|
|
104
|
P8
Grupp 1
|
15:00
|
Plan 4
tmp
|
Ånge IF
|
Sidsjö-Böle IF
|
Ånge IF
vs
Sidsjö-Böle IF
|
|
105
|
P8
Grupp 1
|
15:30
|
Plan A
tmp
|
Selånger FK 3
|
Alnö IF Vulkan
|
Selånger FK 3
vs
Alnö IF Vulkan
|
|
106
|
P8
Grupp 1
|
15:30
|
Plan B
tmp
|
Gif Sundsvall Zlatan
|
Essvik AIF Grön
|
Gif Sundsvall Zlatan
vs
Essvik AIF Grön
|
|
107
|
F7
Grupp 1
|
15:30
|
Plan C
tmp
|
Alnö IF Blå
|
Heffnersklubban
|
Alnö IF Blå
vs
Heffnersklubban
|
|
108
|
F7
Grupp 1
|
15:30
|
Plan D
tmp
|
Alnö IF Vit
|
Kungsnäs FC Vit
|
Alnö IF Vit
vs
Kungsnäs FC Vit
|
|
109
|
F7
Grupp 1
|
15:30
|
Plan 1
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Njurunda IK
|
Sidsjö-Böle IF Svart
vs
Njurunda IK
|
|
110
|
F7
Grupp 1
|
15:30
|
Plan 2
tmp
|
Selånger FK
|
Alnö IF Röd
|
Selånger FK
vs
Alnö IF Röd
|
|
111
|
F7
Grupp 1
|
15:30
|
Plan 3
tmp
|
Matfors IF
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Matfors IF
vs
Sidsjö-Böle IF Grön
|
|
112
|
P7
Grupp 1
|
15:30
|
Plan 4
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
IFK Timrå Vit
|
Sidsjö-Böle IF Grön
vs
IFK Timrå Vit
|
|
113
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan A
tmp
|
IFK Timrå Blå
|
Alnö IF 4
|
IFK Timrå Blå
vs
Alnö IF 4
|
|
114
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan B
tmp
|
Lucksta IF
|
Matfors IF
|
Lucksta IF
vs
Matfors IF
|
|
115
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan C
tmp
|
Svartviks IF
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Svartviks IF
vs
Sidsjö-Böle IF Vit
|
|
116
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan D
tmp
|
Alnö IF 3
|
Sundsvalls FF Blå
|
Alnö IF 3
vs
Sundsvalls FF Blå
|
|
117
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan 1
tmp
|
Sundsvalls FF Vit
|
Kovlands IF
|
Sundsvalls FF Vit
vs
Kovlands IF
|
|
118
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan 2
tmp
|
Kungsnäs FC Vit
|
Sund IF
|
Kungsnäs FC Vit
vs
Sund IF
|
|
119
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan 3
tmp
|
Kubikenborgs IF
|
Alnö IF 2
|
Kubikenborgs IF
vs
Alnö IF 2
|
|
120
|
P7
Grupp 1
|
16:00
|
Plan 4
tmp
|
Selånger FK
|
Sidsjö-Böle IF Blå
|
Selånger FK
vs
Sidsjö-Böle IF Blå
|
|
121
|
P7
Grupp 1
|
16:30
|
Plan A
tmp
|
Kungsnäs FC Blå
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Kungsnäs FC Blå
vs
Sidsjö-Böle IF Svart
|
|
122
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan B
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Medskogsbrons BK
|
Sidsjö-Böle IF Grön
vs
Medskogsbrons BK
|
|
123
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan C
tmp
|
Alnö IF Vit
|
Selånger FK Blå
|
Alnö IF Vit
vs
Selånger FK Blå
|
|
124
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan D
tmp
|
Sundsvalls DFF
|
Heffnersklubban
|
Sundsvalls DFF
vs
Heffnersklubban
|
|
125
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan 1
tmp
|
Sidsjö-Böle IF Vit
|
Selånger FK Röd
|
Sidsjö-Böle IF Vit
vs
Selånger FK Röd
|
|
126
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan 2
tmp
|
Kovlands IF
|
Njurunda IK
|
Kovlands IF
vs
Njurunda IK
|
|
127
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan 3
tmp
|
Sundsvall FF Blå
|
Lucksta IF
|
Sundsvall FF Blå
vs
Lucksta IF
|
|
128
|
F8
Grupp 1
|
16:30
|
Plan 4
tmp
|
Alnö IF Röd
|
Matfors IF
|
Alnö IF Röd
vs
Matfors IF
|
|
129
|
P8
Grupp 1
|
17:00
|
Plan A
tmp
|
Selånger FK 2
|
Sidsjö-Böle IF
|
Selånger FK 2
vs
Sidsjö-Böle IF
|
|
130
|
P8
Grupp 1
|
17:00
|
Plan B
tmp
|
Svartviks IF
|
Ånge IF
|
Svartviks IF
vs
Ånge IF
|
|
131
|
F7
Grupp 1
|
17:00
|
Plan C
tmp
|
Kungsnäs FC Blå
|
Sidsjö-Böle IF Svart
|
Kungsnäs FC Blå
vs
Sidsjö-Böle IF Svart
|
|
132
|
F7
Grupp 1
|
17:00
|
Plan D
tmp
|
Njurunda IK
|
Sidsjö-Böle IF Grön
|
Njurunda IK
vs
Sidsjö-Böle IF Grön
|
|
133
|
P7
Grupp 1
|
17:30
|
Plan A
tmp
|
IFK Timrå Blå
|
Svartviks IF
|
IFK Timrå Blå
vs
Svartviks IF
|
|
134
|
P7
Grupp 1
|
17:30
|
Plan B
tmp
|
Sundsvalls FF Vit
|
Alnö IF 1
|
Sundsvalls FF Vit
vs
Alnö IF 1
|
|
135
|
F8
Grupp 1
|
17:30
|
Plan C
tmp
|
Sundsvall FF Vit
|
Heffnersklubban
|
Sundsvall FF Vit
vs
Heffnersklubban
|
|
136
|
F8
Grupp 1
|
17:30
|
Plan D
tmp
|
Sundsvalls DFF
|
Medskogsbrons BK
|
Sundsvalls DFF
vs
Medskogsbrons BK
|
|