Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mälarserien 2017-2018
Kungsängens IF
,
Salibandy
Runt Mälaren
Runt Mälaren
Salibandy
xxx-xxx
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KIF-cupen
Mälarserien 2017-2018
KIF-cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
Mälarserien 2016/17
KungsCupen
KIF-Cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
KungsCupen
KIF-Cupen 7-manna
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Bålsta FBC mix
,
Division 3
Ottelupäivä
lauantai 7 lokakuuta (2017)
sunnuntai 8 lokakuuta (2017)
lauantai 14 lokakuuta (2017)
sunnuntai 15 lokakuuta (2017)
lauantai 21 lokakuuta (2017)
lauantai 28 lokakuuta (2017)
sunnuntai 29 lokakuuta (2017)
lauantai 11 marraskuuta (2017)
sunnuntai 12 marraskuuta (2017)
lauantai 18 marraskuuta (2017)
sunnuntai 19 marraskuuta (2017)
lauantai 25 marraskuuta (2017)
lauantai 9 joulukuuta (2017)
lauantai 13 tammikuuta (2018)
sunnuntai 14 tammikuuta (2018)
sunnuntai 21 tammikuuta (2018)
lauantai 27 tammikuuta (2018)
sunnuntai 18 helmikuuta (2018)
lauantai 24 helmikuuta (2018)
lauantai 10 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 11 maaliskuuta (2018)
lauantai 17 maaliskuuta (2018)
lauantai 24 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 25 maaliskuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Ryhmä
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Beckis, Söderberga alle 80 Bromma
Botkyrkahallen A
Botkyrkahallen B
Brotorpshallen, Sundbyberg, Enköpingsvägen 80
Ekhammarshallen, Skolvägen 20, 19630 Kungsängen
Flemminghallen, Ebba Bååts torg 20 141 51 Huddinge
Flyttad
Fridegårdshallen, Centrumleden 5 Bålsta
Gavlehov, Alfa
Gavlehov, Gavlehovsvägen 19, Gävle
Gavlehov, Nova
Hallonbergshallen
Jordbro sporthall, Hurtigs torg 2, Haninge
Kungsängens Sporthall, Gymnasiet
Kvarnbergshallen
Liljeholmshallen 1
Malmahallen, Parkvägen 3 Kolsva
Ormingehallen, Sandövägen 4 Saltsjö-Boo
Riddersvikshallen, Sandviksvägen 159 Hässelby
Wenströmska gymnasiet, Vallbyleden 13, Västerås
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
7.10.2017
303
Division 3
Division 3
10:40
Brotorpshallen, Sundbyberg
Omgång
1
tmp
Bålsta FBC mix
Boo KFUM Tigers
Bålsta FBC mix vs Boo KFUM Tigers
3
-
1
308
Division 3
Division 3
14:50
Brotorpshallen, Sundbyberg
Omgång
1
tmp
IFAH 08
Bålsta FBC mix
IFAH 08 vs Bålsta FBC mix
9
-
1
28.10.2017
302
Division 3
Division 3
09:50
Omgång
2
tmp
KF Heros
Bålsta FBC mix
KF Heros vs Bålsta FBC mix
1
-
9
306
Division 3
Division 3
13:10
Omgång
2
tmp
Bålsta FBC mix
IK Malmen
Bålsta FBC mix vs IK Malmen
2
-
4
309
Division 3
Division 3
15:04
Omgång
2
tmp
Bergfoten IBK/Mix
Bålsta FBC mix
Bergfoten IBK/Mix vs Bålsta FBC mix
6
-
3
11.11.2017
304
WO
Division 3
Division 3
11:00
Omgång
3
tmp
Bålsta FBC mix
KF Heros
Bålsta FBC mix vs KF Heros
5
-
0
308
Division 3
Division 3
13:40
Omgång
3
tmp
IK Malmen
Bålsta FBC mix
IK Malmen vs Bålsta FBC mix
2
-
2
21.1.2018
504
Division 3
Division 3
11:00
Omgång
5
tmp
Bålsta FBC mix
Huddinge IK Birds
Bålsta FBC mix vs Huddinge IK Birds
4
-
0
509
Division 3
Division 3
14:20
Omgång
5
tmp
Boo KFUM Tigers
Bålsta FBC mix
Boo KFUM Tigers vs Bålsta FBC mix
1
-
6
24.2.2018
701
Division 3
Division 3
09:00
Botkyrkahallen, A
Omgång
7
tmp
Bålsta FBC mix
Bergfoten IBK/Mix
Bålsta FBC mix vs Bergfoten IBK/Mix
0
-
8
704
Division 3
Division 3
11:30
Botkyrkahallen, A
Omgång
7
tmp
Offensiv Gul
Bålsta FBC mix
Offensiv Gul vs Bålsta FBC mix
7
-
2
811
Division 3
Division 3
15:10
Botkyrkahallen, A
Omgång
0
tmp
Bålsta FBC mix
Balrog
Bålsta FBC mix vs Balrog
0
-
2
10.3.2018
603
Division 3
Division 3
09:00
Riddersvikshallen
Omgång
6
tmp
Bålsta FBC mix
IFAH 08
Bålsta FBC mix vs IFAH 08
6
-
4
707
Division 3
Division 3
12:20
Riddersvikshallen
Omgång
7
tmp
Balrog
Bålsta FBC mix
Balrog vs Bålsta FBC mix
4
-
0
17.3.2018
813
Division 3
Division 3
09:00
Fridegårdshallen
Omgång
6
tmp
Bålsta FBC mix
Offensiv Gul
Bålsta FBC mix vs Offensiv Gul
3
-
4
806
Division 3
Division 3
14:50
Fridegårdshallen
Omgång
8
tmp
Huddinge IK Birds
Bålsta FBC mix
Huddinge IK Birds vs Bålsta FBC mix
5
-
3
22.4.2018
31
Kvart
Division 3
09:00
Gavlehov, Alfa
Omgång
0
tmp
Bålsta FBC mix
Offensiv Gul
Bålsta FBC mix vs Offensiv Gul
5
-
1
34
Semi
Division 3
13:45
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Balrog
Bålsta FBC mix
Balrog vs Bålsta FBC mix
8
-
0
36
Division 3
17:00
Gavlehov, Alfa
Omgång
0
tmp
Bålsta FBC mix
IFAH 08
Bålsta FBC mix vs IFAH 08
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad