Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mälarserien 2017-2018
Kungsängens IF
,
Salibandy
Runt Mälaren
Runt Mälaren
Salibandy
xxx-xxx
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KIF-cupen
Mälarserien 2017-2018
KIF-cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
Mälarserien 2016/17
KungsCupen
KIF-Cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
KungsCupen
KIF-Cupen 7-manna
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Roslagen SOL
,
Division 2
Ottelupäivä
lauantai 7 lokakuuta (2017)
sunnuntai 8 lokakuuta (2017)
lauantai 14 lokakuuta (2017)
sunnuntai 15 lokakuuta (2017)
lauantai 21 lokakuuta (2017)
lauantai 28 lokakuuta (2017)
sunnuntai 29 lokakuuta (2017)
lauantai 11 marraskuuta (2017)
sunnuntai 12 marraskuuta (2017)
lauantai 18 marraskuuta (2017)
sunnuntai 19 marraskuuta (2017)
lauantai 25 marraskuuta (2017)
lauantai 9 joulukuuta (2017)
lauantai 13 tammikuuta (2018)
sunnuntai 14 tammikuuta (2018)
sunnuntai 21 tammikuuta (2018)
lauantai 27 tammikuuta (2018)
sunnuntai 18 helmikuuta (2018)
lauantai 24 helmikuuta (2018)
lauantai 10 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 11 maaliskuuta (2018)
lauantai 17 maaliskuuta (2018)
lauantai 24 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 25 maaliskuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Ryhmä
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Beckis, Söderberga alle 80 Bromma
Botkyrkahallen A
Botkyrkahallen B
Brotorpshallen, Sundbyberg, Enköpingsvägen 80
Ekhammarshallen, Skolvägen 20, 19630 Kungsängen
Flemminghallen, Ebba Bååts torg 20 141 51 Huddinge
Flyttad
Fridegårdshallen, Centrumleden 5 Bålsta
Gavlehov, Alfa
Gavlehov, Gavlehovsvägen 19, Gävle
Gavlehov, Nova
Hallonbergshallen
Jordbro sporthall, Hurtigs torg 2, Haninge
Kungsängens Sporthall, Gymnasiet
Kvarnbergshallen
Liljeholmshallen 1
Malmahallen, Parkvägen 3 Kolsva
Ormingehallen, Sandövägen 4 Saltsjö-Boo
Riddersvikshallen, Sandviksvägen 159 Hässelby
Wenströmska gymnasiet, Vallbyleden 13, Västerås
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.10.2017
204
Division 2
Division 2
11:30
Riddersvikshallen
Omgång
1
tmp
Roslagen SOL
Offensiv Vit
Roslagen SOL vs Offensiv Vit
2
-
4
208
Division 2
Division 2
14:50
Riddersvikshallen
Omgång
1
tmp
Roslagen SOL
Botkyrka innebandy
Roslagen SOL vs Botkyrka innebandy
1
-
4
12.11.2017
201
Division 2
Division 2
09:50
Riddersvikshallen
Omgång
2
tmp
Roslagen SOL
Tellus IF Rosa
Roslagen SOL vs Tellus IF Rosa
7
-
1
206
Division 2
Division 2
14:00
Riddersvikshallen
Omgång
2
tmp
Tellus IF Blå
Roslagen SOL
Tellus IF Blå vs Roslagen SOL
1
-
8
18.11.2017
303
Division 2
Division 2
10:40
Omgång
3
tmp
IK Malmen
Roslagen SOL
IK Malmen vs Roslagen SOL
4
-
4
306
Division 2
Division 2
13:10
Omgång
3
tmp
Roslagen SOL
Kungsängens IF
Roslagen SOL vs Kungsängens IF
8
-
3
25.11.2017
203
Division 2
Division 2
11:30
Gavlehov
Omgång
4
tmp
Roslagen SOL
Hammers rött
Roslagen SOL vs Hammers rött
14
-
2
208
Division 2
Division 2
15:40
Gavlehov
Omgång
4
tmp
Offensiv Vit
Roslagen SOL
Offensiv Vit vs Roslagen SOL
2
-
5
9.12.2017
504
Division 2
Division 2
12:20
Riddersvikshallen
Omgång
5
tmp
Botkyrka innebandy
Roslagen SOL
Botkyrka innebandy vs Roslagen SOL
8
-
5
507
Division 2
Division 2
14:50
Riddersvikshallen
Omgång
5
tmp
Roslagen SOL
IK Malmen
Roslagen SOL vs IK Malmen
1
-
5
11.3.2018
602
Division 2
Division 2
10:40
Riddersvikshallen
Omgång
6
tmp
Kungsängens IF
Roslagen SOL
Kungsängens IF vs Roslagen SOL
5
-
3
605
Division 2
Division 2
13:10
Riddersvikshallen
Omgång
6
tmp
Tellus IF Rosa
Roslagen SOL
Tellus IF Rosa vs Roslagen SOL
0
-
13
25.3.2018
703
Division 2
Division 2
10:40
Kungsängens Sporthall
Omgång
7
tmp
Roslagen SOL
Tellus IF Blå
Roslagen SOL vs Tellus IF Blå
1
-
2
708
Division 2
Division 2
14:50
Kungsängens Sporthall
Omgång
7
tmp
Hammers rött
Roslagen SOL
Hammers rött vs Roslagen SOL
0
-
10
22.4.2018
21
Semi
Division 2
11:00
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
IK Malmen
Roslagen SOL
IK Malmen vs Roslagen SOL
6
-
7
23
Division 2
14:15
Gavlehov, Alfa
Omgång
0
tmp
Roslagen SOL
Botkyrka innebandy
Roslagen SOL vs Botkyrka innebandy
2
-
8
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad