Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mälarserien 2017-2018
Kungsängens IF
,
Salibandy
Runt Mälaren
Runt Mälaren
Salibandy
xxx-xxx
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KIF-cupen
Mälarserien 2017-2018
KIF-cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
Mälarserien 2016/17
KungsCupen
KIF-Cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
KungsCupen
KIF-Cupen 7-manna
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Botkyrka innebandy
,
Division 2
Ottelupäivä
lauantai 7 lokakuuta (2017)
sunnuntai 8 lokakuuta (2017)
lauantai 14 lokakuuta (2017)
sunnuntai 15 lokakuuta (2017)
lauantai 21 lokakuuta (2017)
lauantai 28 lokakuuta (2017)
sunnuntai 29 lokakuuta (2017)
lauantai 11 marraskuuta (2017)
sunnuntai 12 marraskuuta (2017)
lauantai 18 marraskuuta (2017)
sunnuntai 19 marraskuuta (2017)
lauantai 25 marraskuuta (2017)
lauantai 9 joulukuuta (2017)
lauantai 13 tammikuuta (2018)
sunnuntai 14 tammikuuta (2018)
sunnuntai 21 tammikuuta (2018)
lauantai 27 tammikuuta (2018)
sunnuntai 18 helmikuuta (2018)
lauantai 24 helmikuuta (2018)
lauantai 10 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 11 maaliskuuta (2018)
lauantai 17 maaliskuuta (2018)
lauantai 24 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 25 maaliskuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Ryhmä
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Beckis, Söderberga alle 80 Bromma
Botkyrkahallen A
Botkyrkahallen B
Brotorpshallen, Sundbyberg, Enköpingsvägen 80
Ekhammarshallen, Skolvägen 20, 19630 Kungsängen
Flemminghallen, Ebba Bååts torg 20 141 51 Huddinge
Flyttad
Fridegårdshallen, Centrumleden 5 Bålsta
Gavlehov, Alfa
Gavlehov, Gavlehovsvägen 19, Gävle
Gavlehov, Nova
Hallonbergshallen
Jordbro sporthall, Hurtigs torg 2, Haninge
Kungsängens Sporthall, Gymnasiet
Kvarnbergshallen
Liljeholmshallen 1
Malmahallen, Parkvägen 3 Kolsva
Ormingehallen, Sandövägen 4 Saltsjö-Boo
Riddersvikshallen, Sandviksvägen 159 Hässelby
Wenströmska gymnasiet, Vallbyleden 13, Västerås
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.10.2017
203
Division 2
Division 2
10:40
Riddersvikshallen
Omgång
1
tmp
Botkyrka innebandy
Kungsängens IF
Botkyrka innebandy vs Kungsängens IF
2
-
1
208
Division 2
Division 2
14:50
Riddersvikshallen
Omgång
1
tmp
Roslagen SOL
Botkyrka innebandy
Roslagen SOL vs Botkyrka innebandy
1
-
4
12.11.2017
202
Division 2
Division 2
10:40
Riddersvikshallen
Omgång
2
tmp
Offensiv Vit
Botkyrka innebandy
Offensiv Vit vs Botkyrka innebandy
1
-
7
205
Division 2
Division 2
13:10
Riddersvikshallen
Omgång
1
tmp
Tellus IF Rosa
Botkyrka innebandy
Tellus IF Rosa vs Botkyrka innebandy
1
-
4
18.11.2017
304
Division 2
Division 2
11:30
Omgång
3
tmp
Tellus IF Blå
Botkyrka innebandy
Tellus IF Blå vs Botkyrka innebandy
2
-
5
307
Division 2
Division 2
14:00
Omgång
3
tmp
Botkyrka innebandy
Hammers rött
Botkyrka innebandy vs Hammers rött
23
-
0
25.11.2017
202
Division 2
Division 2
10:40
Gavlehov
Omgång
4
tmp
Botkyrka innebandy
IK Malmen
Botkyrka innebandy vs IK Malmen
2
-
8
207
Division 2
Division 2
14:50
Gavlehov
Omgång
4
tmp
Kungsängens IF
Botkyrka innebandy
Kungsängens IF vs Botkyrka innebandy
11
-
8
9.12.2017
504
Division 2
Division 2
12:20
Riddersvikshallen
Omgång
5
tmp
Botkyrka innebandy
Roslagen SOL
Botkyrka innebandy vs Roslagen SOL
8
-
5
508
Division 2
Division 2
15:40
Riddersvikshallen
Omgång
5
tmp
Botkyrka innebandy
Tellus IF Blå
Botkyrka innebandy vs Tellus IF Blå
8
-
3
11.3.2018
603
Division 2
Division 2
11:30
Riddersvikshallen
Omgång
6
tmp
Hammers rött
Botkyrka innebandy
Hammers rött vs Botkyrka innebandy
0
-
5
606
Division 2
Division 2
14:00
Riddersvikshallen
Omgång
6
tmp
Botkyrka innebandy
Offensiv Vit
Botkyrka innebandy vs Offensiv Vit
5
-
3
25.3.2018
702
Division 2
Division 2
09:50
Kungsängens Sporthall
Omgång
7
tmp
Botkyrka innebandy
Tellus IF Rosa
Botkyrka innebandy vs Tellus IF Rosa
3
-
2
707
Division 2
Division 2
14:00
Kungsängens Sporthall
Omgång
7
tmp
IK Malmen
Botkyrka innebandy
IK Malmen vs Botkyrka innebandy
4
-
5
22.4.2018
22
Semi
Division 2
11:55
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Botkyrka innebandy
Kungsängens IF
Botkyrka innebandy vs Kungsängens IF
11
-
6
23
Division 2
14:15
Gavlehov, Alfa
Omgång
0
tmp
Roslagen SOL
Botkyrka innebandy
Roslagen SOL vs Botkyrka innebandy
2
-
8
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad