04.06.2017
|
1
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
09:00
|
K1
Kārta
0
tmp
|
A1 IFK Hindås
|
A2 Bollebygd (Blå)
|
A1 IFK Hindås
vs
A2 Bollebygd (Blå)
0
-
3
|
|
2
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
09:00
|
K4
Kārta
0
tmp
|
A3 Älvsborg FF (Blå)
|
A4 Mölnlycke IF (Gul)
|
A3 Älvsborg FF (Blå)
vs
A4 Mölnlycke IF (Gul)
0
-
1
|
|
3
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
09:00
|
N1
Kārta
0
tmp
|
B1 Azalea BK
|
B2 Bollebygd (Vit)
|
B1 Azalea BK
vs
B2 Bollebygd (Vit)
0
-
11
|
|
4
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
09:00
|
N4
Kārta
0
tmp
|
B3 Mossens BK
|
B4 Mölnlycke IF (Svart)
|
B3 Mossens BK
vs
B4 Mölnlycke IF (Svart)
2
-
0
|
|
5
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
09:00
|
N2
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
|
A1 BK Bifrost
vs
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
5
-
4
|
|
6
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
09:00
|
N3
Kārta
0
tmp
|
A3 IFK Hindås (Blå)
|
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
|
A3 IFK Hindås (Blå)
vs
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
6
-
5
|
|
7
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
09:00
|
K2
Kārta
0
tmp
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
vs
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
1
-
9
|
|
8
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
09:00
|
K3
Kārta
0
tmp
|
B3 IFK Hindås (Vit)
|
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
|
B3 IFK Hindås (Vit)
vs
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
3
-
6
|
|
9
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
09:45
|
N1
Kārta
0
tmp
|
A5 Qviding Vit
|
A6 Mellby IK
|
A5 Qviding Vit
vs
A6 Mellby IK
2
-
0
|
|
10
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
09:45
|
K1
Kārta
0
tmp
|
B5 Qviding Vinröd
|
B6 Älvsborg FF (Svart)
|
B5 Qviding Vinröd
vs
B6 Älvsborg FF (Svart)
1
-
5
|
|
11
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
09:45
|
N4
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A2 Härryda IF
|
A1 BK Bifrost
vs
A2 Härryda IF
9
-
2
|
|
12
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
09:45
|
K4
Kārta
0
tmp
|
A3 IFK Hindås
|
A4 Öjersjö IF (Blå)
|
A3 IFK Hindås
vs
A4 Öjersjö IF (Blå)
6
-
5
|
|
13
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
09:45
|
N2
Kārta
0
tmp
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
|
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
vs
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
2
-
2
|
|
14
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
09:45
|
N3
Kārta
0
tmp
|
A3 IFK Hindås (Blå)
|
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
|
A3 IFK Hindås (Blå)
vs
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
5
-
2
|
|
15
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
09:45
|
K2
Kārta
0
tmp
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
|
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
vs
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
10
-
5
|
|
16
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
09:45
|
K3
Kārta
0
tmp
|
B3 IFK Hindås (Vit)
|
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
|
B3 IFK Hindås (Vit)
vs
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
7
-
8
|
|
17
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
10:30
|
N4
Kārta
0
tmp
|
A1 IFK Hindås
|
A3 Älvsborg FF (Blå)
|
A1 IFK Hindås
vs
A3 Älvsborg FF (Blå)
1
-
7
|
|
18
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
10:30
|
K1
Kārta
0
tmp
|
A2 Bollebygd (Blå)
|
A5 Qviding Vit
|
A2 Bollebygd (Blå)
vs
A5 Qviding Vit
3
-
1
|
|
19
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
10:30
|
K4
Kārta
0
tmp
|
B1 Azalea BK
|
B3 Mossens BK
|
B1 Azalea BK
vs
B3 Mossens BK
2
-
2
|
|
20
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
10:30
|
N1
Kārta
0
tmp
|
B2 Bollebygd (Vit)
|
B5 Qviding Vinröd
|
B2 Bollebygd (Vit)
vs
B5 Qviding Vinröd
3
-
2
|
|
21
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
11:15
|
K4
Kārta
0
tmp
|
A4 Mölnlycke IF (Gul)
|
A6 Mellby IK
|
A4 Mölnlycke IF (Gul)
vs
A6 Mellby IK
1
-
0
|
|
22
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
11:15
|
N4
Kārta
0
tmp
|
B4 Mölnlycke IF (Svart)
|
B6 Älvsborg FF (Svart)
|
B4 Mölnlycke IF (Svart)
vs
B6 Älvsborg FF (Svart)
2
-
1
|
|
23
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
11:15
|
N1
Kārta
0
tmp
|
A2 Härryda IF
|
A4 Öjersjö IF (Blå)
|
A2 Härryda IF
vs
A4 Öjersjö IF (Blå)
7
-
2
|
|
24
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
11:15
|
K1
Kārta
0
tmp
|
A3 IFK Hindås
|
A5 Öjersjö IF (Vit)
|
A3 IFK Hindås
vs
A5 Öjersjö IF (Vit)
4
-
3
|
|
25
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
11:15
|
K2
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A3 IFK Hindås (Blå)
|
A1 BK Bifrost
vs
A3 IFK Hindås (Blå)
7
-
2
|
|
26
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
11:15
|
K3
Kārta
0
tmp
|
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
|
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
|
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
vs
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
0
-
5
|
|
27
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
11:15
|
N2
Kārta
0
tmp
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
|
B3 IFK Hindås (Vit)
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
vs
B3 IFK Hindås (Vit)
4
-
2
|
|
28
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
11:15
|
N3
Kārta
0
tmp
|
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
|
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
|
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
vs
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
4
-
5
|
|
29
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
12:00
|
N1
Kārta
0
tmp
|
A1 IFK Hindås
|
A4 Mölnlycke IF (Gul)
|
A1 IFK Hindås
vs
A4 Mölnlycke IF (Gul)
1
-
3
|
|
30
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
12:00
|
K1
Kārta
0
tmp
|
B1 Azalea BK
|
B4 Mölnlycke IF (Svart)
|
B1 Azalea BK
vs
B4 Mölnlycke IF (Svart)
0
-
6
|
|
31
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
12:00
|
N4
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A3 IFK Hindås
|
A1 BK Bifrost
vs
A3 IFK Hindås
6
-
1
|
|
32
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
12:00
|
K4
Kārta
0
tmp
|
A4 Öjersjö IF (Blå)
|
A5 Öjersjö IF (Vit)
|
A4 Öjersjö IF (Blå)
vs
A5 Öjersjö IF (Vit)
0
-
0
|
|
33
|
Flickor 09/10 (F8, F7)
Grupp A
|
12:00
|
K2
Kārta
0
tmp
|
IFK Hindås (Blå)
|
IFK Hindås (Vit)
|
IFK Hindås (Blå)
vs
IFK Hindås (Vit)
3
-
2
|
|
34
|
Pojkar 09/10 (P8, P7)
Grupp A
|
12:00
|
N2
Kārta
0
tmp
|
IFK Hindås (Blå)
|
Rävlanda AIS (Blå)
|
IFK Hindås (Blå)
vs
Rävlanda AIS (Blå)
5
-
8
|
|
35
|
Pojkar 09/10 (P8, P7)
Grupp A
|
12:00
|
N3
Kārta
0
tmp
|
IFK Hindås (Vit)
|
Rävlanda AIS (Vit)
|
IFK Hindås (Vit)
vs
Rävlanda AIS (Vit)
1
-
7
|
|
36
|
Pojkar 09/10 (P8, P7)
Grupp A
|
12:00
|
K3
Kārta
0
tmp
|
IFK Hindås (Vit/Blå)
|
Rävlanda AIS (Vit/Blå)
|
IFK Hindås (Vit/Blå)
vs
Rävlanda AIS (Vit/Blå)
0
-
0
|
|
37
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
12:45
|
N4
Kārta
0
tmp
|
A2 Bollebygd (Blå)
|
A6 Mellby IK
|
A2 Bollebygd (Blå)
vs
A6 Mellby IK
1
-
1
|
|
38
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
12:45
|
K4
Kārta
0
tmp
|
B2 Bollebygd (Vit)
|
B6 Älvsborg FF (Svart)
|
B2 Bollebygd (Vit)
vs
B6 Älvsborg FF (Svart)
1
-
0
|
|
39
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
12:45
|
K3
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
|
A1 BK Bifrost
vs
A4 IFK Hällingsjö (Vit)
6
-
4
|
|
40
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
12:45
|
N3
Kārta
0
tmp
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
|
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
vs
B4 IFK Hällingsjö (Grön)
3
-
3
|
|
41
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
12:45
|
K1
Kārta
0
tmp
|
A3 Älvsborg FF (Blå)
|
A5 Qviding Vit
|
A3 Älvsborg FF (Blå)
vs
A5 Qviding Vit
0
-
0
|
|
42
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
12:45
|
N1
Kārta
0
tmp
|
B3 Mossens BK
|
B5 Qviding Vinröd
|
B3 Mossens BK
vs
B5 Qviding Vinröd
5
-
0
|
|
43
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
12:45
|
N2
Kārta
0
tmp
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
|
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
vs
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
4
-
3
|
|
44
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
12:45
|
K2
Kārta
0
tmp
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
|
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
vs
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
6
-
2
|
|
45
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
13:30
|
N1
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A4 Öjersjö IF (Blå)
|
A1 BK Bifrost
vs
A4 Öjersjö IF (Blå)
6
-
1
|
|
46
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
13:30
|
K4
Kārta
0
tmp
|
A1 IFK Hindås
|
A6 Mellby IK
|
A1 IFK Hindås
vs
A6 Mellby IK
3
-
1
|
|
47
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
13:30
|
N4
Kārta
0
tmp
|
B1 Azalea BK
|
B6 Älvsborg FF (Svart)
|
B1 Azalea BK
vs
B6 Älvsborg FF (Svart)
0
-
10
|
|
48
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
13:30
|
K1
Kārta
0
tmp
|
A2 Härryda IF
|
A5 Öjersjö IF (Vit)
|
A2 Härryda IF
vs
A5 Öjersjö IF (Vit)
1
-
3
|
|
49
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
14:15
|
N1
Kārta
0
tmp
|
A2 Bollebygd (Blå)
|
A3 Älvsborg FF (Blå)
|
A2 Bollebygd (Blå)
vs
A3 Älvsborg FF (Blå)
2
-
0
|
|
50
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp A
|
14:15
|
N4
Kārta
0
tmp
|
A4 Mölnlycke IF (Gul)
|
A5 Qviding Vit
|
A4 Mölnlycke IF (Gul)
vs
A5 Qviding Vit
0
-
1
|
|
51
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
14:15
|
K1
Kārta
0
tmp
|
B2 Bollebygd (Vit)
|
B3 Mossens BK
|
B2 Bollebygd (Vit)
vs
B3 Mossens BK
5
-
1
|
|
52
|
Flickor 06/07 (F11)
Grupp B
|
14:15
|
K4
Kārta
0
tmp
|
B4 Mölnlycke IF (Svart)
|
B5 Qviding Vinröd
|
B4 Mölnlycke IF (Svart)
vs
B5 Qviding Vinröd
2
-
1
|
|
53
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
14:15
|
K2
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
|
A1 BK Bifrost
vs
A5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Gul)
11
-
1
|
|
54
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp A
|
14:15
|
K3
Kārta
0
tmp
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
|
A3 IFK Hindås (Blå)
|
A2 Finlandia/Pallo AIF (Svart)
vs
A3 IFK Hindås (Blå)
3
-
3
|
|
55
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
14:15
|
N2
Kārta
0
tmp
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
|
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
|
B1 Finlandia/Pallo AIF (Blå)
vs
B5 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (Grön)
2
-
3
|
|
56
|
Pojkar 08 (P9)
Grupp B
|
14:15
|
N3
Kārta
0
tmp
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
|
B3 IFK Hindås (Vit)
|
B2 Finlandia/Pallo AIF (Vit)
vs
B3 IFK Hindås (Vit)
4
-
3
|
|
57
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
15:00
|
K1
Kārta
0
tmp
|
A1 BK Bifrost
|
A5 Öjersjö IF (Vit)
|
A1 BK Bifrost
vs
A5 Öjersjö IF (Vit)
1
-
4
|
|
58
|
Pojkar 07 (P10)
Grupp A
|
15:00
|
K4
Kārta
0
tmp
|
A2 Härryda IF
|
A3 IFK Hindås
|
A2 Härryda IF
vs
A3 IFK Hindås
2
-
3
|
|