25.02.2017
|
1
|
Klass 1
Grupp A
|
09:30
|
Omgång
1
tmp
|
FC Marocko
|
Kurdientus
|
FC Marocko
vs
Kurdientus
0
-
2
|
|
2
|
Klass 1
Grupp A
|
09:42
|
Omgång
1
tmp
|
Hässelby United
|
Mangaz FC
|
Hässelby United
vs
Mangaz FC
1
-
2
|
|
3
|
Klass 1
Grupp B
|
09:54
|
Omgång
1
tmp
|
FK Bandiera Rossa
|
FC Sosse
|
FK Bandiera Rossa
vs
FC Sosse
0
-
1
|
|
4
|
Klass 1
Grupp B
|
10:06
|
Omgång
1
tmp
|
Rojavakommittéerna
|
Vårby Gård IF
|
Rojavakommittéerna
vs
Vårby Gård IF
0
-
1
|
|
5
|
Klass 1
Grupp C
|
10:18
|
Omgång
1
tmp
|
Advokaterna
|
HDP BOYS
|
Advokaterna
vs
HDP BOYS
3
-
1
|
|
6
|
Klass 1
Grupp C
|
10:30
|
Omgång
1
tmp
|
Global Omsorg
|
Omeri 47
|
Global Omsorg
vs
Omeri 47
2
-
0
|
|
7
|
Klass 1
Grupp A
|
10:42
|
Omgång
2
tmp
|
Hässelby United
|
FC Marocko
|
Hässelby United
vs
FC Marocko
2
-
0
|
|
8
|
Klass 1
Grupp A
|
10:54
|
Omgång
2
tmp
|
Kurdientus
|
Mangaz FC
|
Kurdientus
vs
Mangaz FC
1
-
2
|
|
9
|
Klass 1
Grupp B
|
11:06
|
Omgång
2
tmp
|
Rojavakommittéerna
|
FK Bandiera Rossa
|
Rojavakommittéerna
vs
FK Bandiera Rossa
1
-
0
|
|
10
|
Klass 1
Grupp B
|
11:18
|
Omgång
2
tmp
|
FC Sosse
|
Vårby Gård IF
|
FC Sosse
vs
Vårby Gård IF
1
-
1
|
|
11
|
Klass 1
Grupp C
|
11:30
|
Omgång
2
tmp
|
Global Omsorg
|
Advokaterna
|
Global Omsorg
vs
Advokaterna
0
-
3
|
|
12
|
Klass 1
Grupp C
|
11:42
|
Omgång
2
tmp
|
HDP BOYS
|
Omeri 47
|
HDP BOYS
vs
Omeri 47
2
-
0
|
|
13
|
Klass 1
Grupp A
|
11:54
|
Omgång
3
tmp
|
Kurdientus
|
Hässelby United
|
Kurdientus
vs
Hässelby United
0
-
1
|
|
14
|
Klass 1
Grupp A
|
12:06
|
Omgång
3
tmp
|
Mangaz FC
|
FC Marocko
|
Mangaz FC
vs
FC Marocko
2
-
0
|
|
15
|
Klass 1
Grupp B
|
12:18
|
Omgång
3
tmp
|
FC Sosse
|
Rojavakommittéerna
|
FC Sosse
vs
Rojavakommittéerna
3
-
1
|
|
16
|
Klass 1
Grupp B
|
12:30
|
Omgång
3
tmp
|
Vårby Gård IF
|
FK Bandiera Rossa
|
Vårby Gård IF
vs
FK Bandiera Rossa
4
-
0
|
|
17
|
Klass 1
Grupp C
|
12:42
|
Omgång
3
tmp
|
HDP BOYS
|
Global Omsorg
|
HDP BOYS
vs
Global Omsorg
0
-
0
|
|
18
|
Klass 1
Grupp C
|
12:54
|
Omgång
3
tmp
|
Omeri 47
|
Advokaterna
|
Omeri 47
vs
Advokaterna
0
-
2
|
|
19
|
Klass 1
Grupp D
|
13:06
|
Omgång
1
tmp
|
Azadi FC
|
Grabbarna Från Berget
|
Azadi FC
vs
Grabbarna Från Berget
0
-
2
|
|
20
|
Klass 1
Grupp D
|
13:18
|
Omgång
1
tmp
|
FC Nisk
|
Rinkeby Ungdomens Hus
|
FC Nisk
vs
Rinkeby Ungdomens Hus
1
-
1
|
|
21
|
Klass 1
Grupp E
|
13:30
|
Omgång
1
tmp
|
FC Södra Sidan
|
Sala City
|
FC Södra Sidan
vs
Sala City
0
-
1
|
|
22
|
Klass 1
Grupp E
|
13:42
|
Omgång
1
tmp
|
Sias Kusiner
|
Stress
|
Sias Kusiner
vs
Stress
1
-
0
|
|
23
|
Klass 1
Grupp F
|
13:54
|
Omgång
1
tmp
|
Aleppo
|
Newroz FC
|
Aleppo
vs
Newroz FC
0
-
1
|
|
24
|
Klass 1
Grupp F
|
14:06
|
Omgång
1
tmp
|
Gbg Gundi
|
Ciwanani Zagros
|
Gbg Gundi
vs
Ciwanani Zagros
0
-
0
|
|
25
|
Klass 1
Grupp D
|
14:18
|
Omgång
2
tmp
|
FC Nisk
|
Azadi FC
|
FC Nisk
vs
Azadi FC
4
-
0
|
|
26
|
Klass 1
Grupp D
|
14:30
|
Omgång
2
tmp
|
Grabbarna Från Berget
|
Rinkeby Ungdomens Hus
|
Grabbarna Från Berget
vs
Rinkeby Ungdomens Hus
0
-
1
|
|
27
|
Klass 1
Grupp E
|
14:42
|
Omgång
2
tmp
|
Sala City
|
Stress
|
Sala City
vs
Stress
1
-
2
|
|
28
|
Klass 1
Grupp E
|
14:54
|
Omgång
2
tmp
|
Sias Kusiner
|
FC Södra Sidan
|
Sias Kusiner
vs
FC Södra Sidan
2
-
1
|
|
29
|
Klass 1
Grupp F
|
15:06
|
Omgång
2
tmp
|
Gbg Gundi
|
Aleppo
|
Gbg Gundi
vs
Aleppo
0
-
1
|
|
30
|
Klass 1
Grupp F
|
15:18
|
Omgång
2
tmp
|
Newroz FC
|
Ciwanani Zagros
|
Newroz FC
vs
Ciwanani Zagros
2
-
0
|
|
31
|
Klass 1
Grupp D
|
15:30
|
Omgång
3
tmp
|
Grabbarna Från Berget
|
FC Nisk
|
Grabbarna Från Berget
vs
FC Nisk
2
-
0
|
|
32
|
Klass 1
Grupp D
|
15:42
|
Omgång
3
tmp
|
Rinkeby Ungdomens Hus
|
Azadi FC
|
Rinkeby Ungdomens Hus
vs
Azadi FC
4
-
1
|
|
33
|
Klass 1
Grupp E
|
15:54
|
Omgång
3
tmp
|
Sias Kusiner
|
Sala City
|
Sias Kusiner
vs
Sala City
2
-
0
|
|
34
|
Klass 1
Grupp E
|
16:06
|
Omgång
3
tmp
|
Stress
|
FC Södra Sidan
|
Stress
vs
FC Södra Sidan
0
-
1
|
|
35
|
Klass 1
Grupp F
|
16:18
|
Omgång
3
tmp
|
Newroz FC
|
Gbg Gundi
|
Newroz FC
vs
Gbg Gundi
0
-
2
|
|
36
|
Klass 1
Grupp F
|
16:30
|
Omgång
3
tmp
|
Ciwanani Zagros
|
Aleppo
|
Ciwanani Zagros
vs
Aleppo
0
-
2
|
|
37
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
17:00
|
Omgång
0
tmp
|
Hässelby United
|
HDP BOYS
|
Hässelby United
vs
HDP BOYS
2
-
0
|
|
38
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
17:12
|
Omgång
0
tmp
|
Vårby Gård IF
|
Kurdientus
|
Vårby Gård IF
vs
Kurdientus
2
-
1
|
|
39
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
17:24
|
Omgång
0
tmp
|
Advokaterna
|
Global Omsorg
|
Advokaterna
vs
Global Omsorg
5
-
0
|
|
40
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
17:36
|
Omgång
0
tmp
|
Mangaz FC
|
Gbg Gundi
|
Mangaz FC
vs
Gbg Gundi
0
-
1
|
|
41
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
17:48
|
Omgång
0
tmp
|
Rinkeby Ungdomens Hus
|
FC Nisk
|
Rinkeby Ungdomens Hus
vs
FC Nisk
4
-
1
|
|
42
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
18:00
|
Omgång
0
tmp
|
Aleppo
|
FC Södra Sidan
|
Aleppo
vs
FC Södra Sidan
0
-
1
|
|
43
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
18:12
|
Omgång
0
tmp
|
FC Sosse
|
Newroz FC
|
FC Sosse
vs
Newroz FC
1
-
4
|
|
44
Åttondelsfinal
|
Klass 1
|
18:24
|
Omgång
0
tmp
|
Sias Kusiner
|
Grabbarna Från Berget
|
Sias Kusiner
vs
Grabbarna Från Berget
3
-
0
|
|
45
Kvartffinal
|
Klass 1
|
18:36
|
Omgång
0
tmp
|
Hässelby United
|
Rinkeby Ungdomens Hus
|
Hässelby United
vs
Rinkeby Ungdomens Hus
1
-
3
|
|
46
Kvartsfinal
|
Klass 1
|
18:48
|
Omgång
0
tmp
|
Vårby Gård IF
|
FC Södra Sidan
|
Vårby Gård IF
vs
FC Södra Sidan
2
-
4
|
|
47
Kvartsfinal
|
Klass 1
|
19:00
|
Omgång
0
tmp
|
Advokaterna
|
Newroz FC
|
Advokaterna
vs
Newroz FC
1
-
2
|
|
48
Kvartsfinal
|
Klass 1
|
19:12
|
Omgång
0
tmp
|
Gbg Gundi
|
Sias Kusiner
|
Gbg Gundi
vs
Sias Kusiner
1
-
3
|
|
49
Semifinal
|
Klass 1
|
19:24
|
Omgång
0
tmp
|
Rinkeby Ungdomens Hus
|
Newroz FC
|
Rinkeby Ungdomens Hus
vs
Newroz FC
1
-
2
|
|
50
Semifinal
|
Klass 1
|
19:36
|
Omgång
0
tmp
|
FC Södra Sidan
|
Sias Kusiner
|
FC Södra Sidan
vs
Sias Kusiner
1
-
1
|
|
51
FINAL
|
Klass 1
|
20:00
|
Omgång
0
tmp
|
Newroz FC
|
|
Newroz FC
vs
0
-
0
|
|