Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Tjejcupen Örebro
Örebro Hockey Ungdom
,
Lední hokej
Trängens IP
Trängens IP
Lední hokej
9 apr 2017
U13
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
neděle 9 dubna (2017)
More filters
Kategorie
Klass A
Skupina
Grupp A
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
09.04.2017
1
Klass A
Grupp A
08:30
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
GSK / HIK / BIK
Örebro Hockey Ungdom vs GSK / HIK / BIK
7
-
0
2
Klass A
Grupp A
09:40
Omgång
0
tmp
Forshaga IF
SDE Hockey
Forshaga IF vs SDE Hockey
0
-
10
3
Klass A
Grupp A
10:50
Omgång
0
tmp
SDE Hockey
Örebro Hockey Ungdom
SDE Hockey vs Örebro Hockey Ungdom
1
-
3
4
Klass A
Grupp A
12:00
Omgång
0
tmp
GSK / HIK / BIK
Forshaga IF
GSK / HIK / BIK vs Forshaga IF
4
-
1
5
Klass A
Grupp A
14:10
Omgång
0
tmp
SDE Hockey
GSK / HIK / BIK
SDE Hockey vs GSK / HIK / BIK
7
-
0
6
Klass A
Grupp A
15:20
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Forshaga IF
Örebro Hockey Ungdom vs Forshaga IF
9
-
0
7
Match om 3:e plats
Klass A
16:35
Omgång
0
tmp
GSK / HIK / BIK
Forshaga IF
GSK / HIK / BIK vs Forshaga IF
7
-
0
8
Final
Klass A
17:50
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
SDE Hockey
Örebro Hockey Ungdom vs SDE Hockey
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad